Opinie

 1. ja pije ocet zakupiony w formie tabletek a co za tym idzie licze ze niebędę miała podrażnionej błony śluzowej a mam wrażenie że jest lekko moczopędny i nie mam kłopotów z wzdęciami ani z zaparciami ogólnie czuję się lekko odtoksyczniona.

 2. Napisze tylko tyle. Od ok ośmiu lat praktycznie codziennie rano na czczo pije pół szklanki wody ( w niej łyżeczka miodu i łyżka octu). Od ośmiu lat nie miałem objawów grypy jak i też nie korzystałem z “usług” lekarza, dlatego też nie badałem krwi pod kątem cholesterolu i trójglicerydów i trudno mi powiedzieć jaki wpływ ma na to ocet jabłkowy.

  1. Sama robię ocet jabłkowy ,oczywiście z jabłek bez chemii ,już od 10 lat codziennie rano na czczo pijemy z mężem napój z 1 łyżeczki miodu -rozpuszczony przez noc w szklance wody do tego dodaję 1 łyżkę octu jabłkowego (porcja na 1 os.) oboje z mężem nie chorujemy na grypę ,nie mamy też problemów żołądkowych
   oboje mamy już ponad 60 lat.

  2. A ile masz wiosen? To ma znaczenie .

 3. Nie jestem już młodzieniaszkiem i dobrze wiem, że śmierć zaczyna się w jelitach. Jednakże, chyba od wieków cierpię na boreliozę. Z początku przeciwdziałaniom jej skuteczny był antybiotyk Unidox-odmiana doksycykliny. To było i dziś na mnie już on nie działa (przewlekłe bóle mięśni w tym wędrujące bóle, bóle stawów, ścięgien i co tam jeszcze łączy mnie w całość). Lekarze biorą tylko pieniądze za cudowne uzdrawianie i gadanie a choroba nie ustępuje. Ktoś podsunął mi pomysł wytrucia krętek (podobno potrafią skutecznie się kryć nawet w szpiku kostnym, aż do odpowiednich warunków rozwoju) i innych świństw, właśnie octem jabłkowym (powiedzmy 1 łyżeczka octu jabłkowego na szklankę wody, nawet przez okres około 2,5 miesięcy) To długi okres leczenia i obawiam się czy organizm mój sobie z nim poradzi. Proszę o doświadczenie…

 4. Kompletnie nie rozumiem osób, które odchudzają się przy użyciu octu jabłkowe. Przecież lepiej trzymać zbilansowaną dietę (np. http://fitdieta.pl), żeby w bezpieczny oraz zdrowy sposób spalać tkankę tłuszczową. Najlepsze jest to, że nie ma ryzyka efektu jojo.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *