Opinie

  1. “Jednakże dowiedziono, że codzienne przekraczanie wyznaczonej dawki może być przyczyną łatwiejszego tworzenia się kamieni nerkowych i częstego oddawania moczu.” Kojarzy mi się to z bełkotem, z nowomową. Zero źródła informacji, zero skali prawdopodobieństwa tych kamieni. Co to jest…?

  2. Teraz przed jesienią i zimą trzeba uzupełniać braki witamin. Ja ostatnio zobaczyłam, że w sklepie można zamówić Witaminę C w sproszkowanej postaci. Zamówiłam i od tego czasu regularnie ją zażywam. Trzeba się w końcu wzmacniać 😉

  3. Witaminę C ciężko przedawkować, a nawet jeżeli, to nie jest to groźne dla zdrowia (działanie przeczyszczające). Ważne jest żeby witamina ta była dobrze przyswajalna i wartościowa.

  4. Dobry tekst.

  5. Prawdziwa witamina C jest tylko w pożywieniu.

    1. Zgadza się, podobnie jak pozostałe witaminy i minerały. Nie warto więc brać suplementów diety i wydawać krocie, wystarczy zwykła i świadoma zmiana diety. Mikroelementy dostarczane z pożywieniem są dużo bardziej wartościowe niż te wytwarzane sztucznie. Poza tym organizm sam będzie wiedział ile i jakie witaminy oraz minerały ma pobrać z pożywienia, więc nie ma potrzeby faszerować się suplementami i obciążać (wbrew pozorom) dodatkowo organizmu.

  6. super

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *