Warsztaty kulinarne w Warszawie! Poznaj kuchnię azjatycką i brazylijską!

16 18 20

11.września w Warszawie będą miały miejsce warsztaty kulinarne. Każdy kto chce poszerzyć swoje umiejętności kulinarne i poznać całkiem nowe smaki może uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tym razem za inspirację posłużą smaki Azji i kuchnia brazylijska!

Warsztaty kulinarne

Czy wiecie jak smakują pierożki gyoza z kaczką i wodorostami wakame albo zupa Tom Kha z kurczakiem? 11 wrześnie nie tylko będziecie mogli jej spróbować, ale także samodzielnie przygotować! Na warsztatach kulinarnych Smaki Azji prowadzonych przez Mariusza Melcera będziecie mieli okazję poznać kuchnię azjatycką w wydaniu fusion! Nie czekajcie zapisujcie się do wydarzenia i poszerzcie swoje kulinarne doświadczenia.

Ten dzień będzie wyjątkowy pod względem kulinarnym. Warszawę opanują także klimaty gorącej Brazylii! Coração de galinha, Pão de queijo – chleb serowy, Heart of palm, Shrimp stew in coconut milk to przykłady dań kuchni Ameryki Południowej, które będziecie mieli okazję przygotować na warsztatach kulinarnych! Prowadzone będą przez prawdziwego szefa kuchni brazylijskiej! Nie czekaj zapisz się na warsztaty i zachwyć swoimi umiejętnościami znajomych!

ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone