Suplementy indywidualnie dostosowane do potrzeb

16 18 20

Polacy coraz chętniej sięgają po suplementy diety. Niejednokrotnie zażywamy kilka tabletek dziennie – magnez dla prawidłowej pracy serca, witaminę C na wzmocnienie naczyń krwionośnych czy kofeinę, aby dała nam siłę do kolejnych wyzwań. O ile mniej skomplikowana byłaby codzienna rutyna, gdyby zawrzeć każdy z tych składników w jednej pigułce? Naprzeciw takiej potrzebie wychodzi firma MultiplyLabs. Już dziś można składać zamówienia na mającą zadebiutować w przyszłym roku spersonalizowaną kapsułkę. O czym mowa?

Suplement spersonalizowany

Spersonalizowany suplement diety to innowacyjny pomysł w zakresie suplementacji. Klient komponuje zarówno skład suplementu, jak i dawki poszczególnych elementów. Dodatkowo kontrolowany jest czas uwalniania niektórych składników za pomocą m.in. odpowiedniej grubości ściany kapsułki. Wewnątrz znajdują się wyłącznie substancje aktywne. Takie rozwiązanie pozwala zminimalizować podaż kapsułek do jednej dziennie, a np. kofeina, którą zwykliśmy zażywać popołudniami uwolni się w odpowiednim czasie bez naszej ingerencji. Swój skład można zaproponować indywidualnie lub zdać się na fachowców i skorzystać z ich sugestii budowanych na podstawie dostarczanych informacji. Póki co dostępna jest określona liczba składników, ale firma otwarta jest na nowe propozycje. MultiplyLabs oferuje: witaminy – A, B1, B6, B12, C, D3, kwas foliowy,  minerały – żelazo, selen, cynk, a także kofeinę i kwasy omega 3.

Niewątpliwie koncepcja jest niezwykle interesująca, ale przede wszystkim ma zastosowanie praktyczne. Zanim jednak sięgniemy po suplementy – warto zastanowić się, czy są nam niezbędne lub chociażby przydatne? W założeniu codzienna dieta powinna dostarczać wszystkich składników odżywczych. Może wydawać się to trudne, ale nie jest niemożliwe – podstawą jest różnorodność.

Dowiedz się więcej na temat taksyfoliny!

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Suplementy indywidualnie dostosowane do potrzeb - 5.0/5. Oddano 1 głosy.
Autor artykułu:
, Dyplomowany dietetyk kliniczny. Wierzy, że odpowiednie żywienie jest kluczem do zdrowego i długiego życia.