Opinie

 1. Prawda jest również taka że żaden cholesterol czy ten z jajek czy ten z wątroby nie odkłada się w naczyniach krwionośnych tylko dlatego że jest go za dużo. On się odkłada tylko w naczyniach które zostały wcześniej uszkodzone przez inne czynniki (np. cukrzyca, zła dieta,nikotyna, stres) bo taka jest jego rola naprawcza w organizmie

 2. Witam co do jajek prawda jest taka ja zjadlen 630 jajek do tej pory po zjedzeniu 296 zoltek zrobilem badanie poziomu homocystiny wynosil 17 a przed jedzeniem jajek poziom byl24.1 i bylem po zawale kazdy ktory pisze patrzy tylko na poziom cholesterolu a mialem tylko192 i mialem zawal ale w naszej sluzbie zdrowia nikt nie patrzy na poziom bomocystiny a to jest przyczyna zawalu! tak ze zoltka jajek ktore ja jadm i robie wyniki po zjedzeniu 496 zoltek zrobilem wyniki poziomu cholesterolu bylbardzo zaskakujacy 138 taka jest prawda a tym medycznym niedowiarkom moge to wszystko udowodnic jajka i zoltka jem dalej jak zjem okolo 1000 zrobie wszystkie wyniki cholesterolu i homocystiny i zobaczymy jaka jest prawda???

 3. Od 50 lat jem od 3 do 27 żółtek na dzień!!! Kiedy jem 27 czuję się najlepiej. Trenuję kulturystykę, jeżdżę na rowerze. Nie choruję wcale od 19 lat….

 4. Szkodliwość jajek to mit. Większość kulturystów je codziennie duże ilości jajek a dokładnie żółtek i mają się świetnie. Gdyby jajka kurze lub żółtka konkretnie były naprawdę szkodliwe, to kulturyści owi padali by jak muchy na zawały, udary i zatory a jest przecież odwrotnie i stan ich zdrowia jest bardzo dobry. Nie piszę tu o kulturystach, którzy się przekręcili bo zazwyczaj umierali przez sterydy lub inny doping.

  1. i średnia żyją 50 kilka lat:)

 5. można jeść i 8 żółtek dziennie i będzie gitarra

 6. Nie podwyższają, a już na pewno nie w ilości kilku sztuk tygodniowo. Pamiętam jak kilka-kilkanaście lat temu ludzi i naukowcy twierdzili, że można zjeść maksymalnie 3-4 jajka tygodniowo 🙂 Ech, jak to wszystko szybko się zmienia.
  Natomiast poziom złego cholesterolu skutecznie obniża olej z wiesiołka tłoczony na zimno. Moja babcia, a dodatkowo teraz moim rodzice stosują wiesiołka i poziom cholesterolu obniżył się.

 7. Jedzenie produktu kurzej menstruacji ma być zdrowe dla człowieka?

  1. Tak

  2. Menstruacji? Radzę się dokształcić bo piszesz bzdury lub/i dopisać to, że masz 15 lat albo uszkodzony mózg. Wtedy twoje wypociny w postaci komentarza, który nic nie wnosi ma sens.

  3. kolejny ktory nie wie co pisze…..

  4. Jako kochający zwierzęta weganin powinieneś wiedzieć, że menstruacja jest procesem typowym dla ssaków, nieobecnym u ryb, płazów, gadów i ptaków.

  5. Rozpatrujemy skład jajka pod względem substancji odżywczych, bez uwikłania w idee weganizmu.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *