Opinie

  1. No pewnie, że warto zamówić catering! Chociażby dla samego braku mycia garów. 😀 A tak na serio, to uwielbiam Happy Diet. Sama gotuję średnio, a tam jedzonko jest pyyyyycha. No i wszystko wyliczone, zdrowe. Polecam pudełka, są super! 🙂

  2. Wg mnie dla każdego kogo na to stać i kto chcę żyć w miarę zdrowo. Prawda jest taka, że catering dietetyczny pozwala na bardzo fajne odżywianie, regularne jedzenie i oszczędzanie czasu. A ceny lecą na łeb na szyję, odkąd jest taka duża konkurencja.

  3. Catering dietetyczny pomógł mi uregulować swoje posiłki i ich ilości. Wcześniej albo nie zjadałam w ogóle śniadania i napychałam się na raz koło 16-17, albo jadłam po trochu wszystkiego tak bez przemyślenia w ogóle. Teraz mam wszystko rozłożone policzone i już widzę nawet po moich jelitach, że dieta daje pozytywne skutki!

  4. Ja korzystam z cateringu dietetycznego bo nie mam kiedy gotować i chciałam mieć ładną sylwetkę.

  5. Dużo pracuje, ćwiczę i jeszcze chodzę do szkoły językowej więc nie raz bywały takie dni, że cały dzień praktycznie nic nie jadłam (nawet śniadania), a jak koło 21 wracałam do domu to rzucałam się na jedzenie 🙁 Odkąd mam dietę pudełkową ten problem zniknął, co codziennie mam ze sobą 5 pełnowartościowych posiłków i jem w miarę regularnie. Wiele jest cateringów dietetycznych w Warszawie 🙂

  6. Warto korzystać z diety pudełkowej, jeśli nie masz czasu gotować, a chcesz schudnąć. Ja korzystałam z pudełek i efekty są zauważalne. Jedzenie mieli zróżnicowane, dobre, można było umówić jakiś przedział godzinowy dowozu. I ceny też spoko.

  7. Jak najbardziej warto , przekonałam się o tym na własnej skórze dzieki Dietific Kraków.
    Ta poradnia pokazała mi, że jedzenie przez nich osobiście przygotowane działa cuda.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *