Skuteczna dieta odchudzająca – schudnij zdrowo!

16 18 20

Efekt odchudzania może pozostać z Tobą na zawsze. Samo odchudzanie może być przyjemne i smaczne. Osiągnij szczupłą sylwetkę i zadbaj o swoje zdrowie!  

Dieta odchudzająca

Nasze ciało ma własne potrzeby, na które musimy odpowiedzieć, aby utrzymać je w zdrowiu i świetnej kondycji fizycznej. Aby dobrze funkcjonowało należy dostarczyć mu energii. Dla zachowania zdrowia potrzebuje odpowiednich witamin i składników odżywczych. To wszystko możemy mu zapewnić dzięki prawidłowo zbilansowanej diecie.  

Jaka jest zatem najlepsza i najzdrowsza dieta odchudzająca? Taka, która odpowiada na wszystkie potrzeby naszego organizmu, dostarcza odpowiednich składników odżywczych, witamin i minerałów. Zmniejszona ilość kalorii, spowoduje, że organizm zacznie pobierać energię z naszych zapasów, czyli z tkanki tłuszczowej. Wystarczy obniżyć swoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne o 500 kcal, aby zacząć chudnąć!

Źródłem energii są składniki odżywcze, czyli węglowodany, białka i tłuszcze. Każde z nich tak samo niezbędne i potrzebne. Witaminy i składniki mineralne znajdziemy w owocach i warzywach, naturalnych i sezonowych. Nie potrzebujemy żadnych suplementów, z których i tak organizm pobierze niewielką część. Wszelkie diety bazujące na jednym składniku czy to zupie z kapusty, arbuzach czy owsiance powodują niedobory innych ważnych dla organizmu składników i tym samym pogorszenie zdrowia i samopoczucia.

Skuteczna dieta odchudzająca

Przyzwyczailiśmy się do tego, że dieta odchudzająca, aby była skuteczna musi być restrykcyjna i wymagać od nas wielu wyrzeczeń. Modne diety takie jak dieta Dukana, dr. Dąbrowskiej, dieta 1000 kcal gwarantują nam szybką utratę kilogramów, jeśli przez krótki czas będziemy głodować czy przyjmować ogromną ilość białka, która może zniszczyć nasze nerki. To cena, jaką według twórców gotowych diet musimy ponieść za piękną i szczupłą sylwetkę. Będziemy mogli się nią cieszyć przez chwilę, zanim efekt jo-jo i spowoduje, że kilogramy powrócą.

Jednak to prawda, że każda dieta odchudzająca wymaga pewnych wyrzeczeń. Odchudzanie z Fitdietą również wiąże się z wieloma zmianami i to nie na krótką chwilę.

  • Zdrowe odchudzanie będzie wymagało od Was wybierania słodkich i dojrzałych truskawek, bananów, pomarańczy i borówek zamiast czekoladowych batonów pełnych konserwantów, barwników i cukru.
  • Będziecie musieli poznać wiele nowych przypraw i ziół, które zastąpią Wam sól i nadadzą Waszym daniom nowego i niepowtarzalnego smaku.
  • Będziecie musieli się pożegnać z zaparciami, gazami i niestrawnościami, bowiem lekka i pełna błonnika dieta ureguluje Wasz metabolizm i wprowadzi regularne wypróżnianie.
  • Koniec z ciągłym chorowaniem, szczególnie jesienią i zimą. Zdrowa dieta wpłynie także na Waszą odporność.

Co sprawia że zdrowa, zbilansowana dieta, o obniżonej kaloryczności o jedyne 5001000 kcal może być uznana za najlepszą i najskuteczniejszą dietę odchudzającą?

Dieta ta nie ma żadnych skutków ubocznych. Gwarantuje szczupłą sylwetkę i zdrowy organizm. Wprowadzając w swoje życie zdrowe nawyki żywieniowe możecie być pewni, że efekt odchudzania pozostanie z Wami już na zawsze.

Wiele osób skorzystało już z jadłospisów opracowanych przez naszych dietetyków. Ich metamorfozy są najlepszą motywacją dla innych. Przechodząc na zdrową i zbilansowaną dietę z Fitdietą szybko poczujesz różnicę. Nabierzesz mnóstwa sił i energii, ubrania szybko staną się za luźne. Nasi dietetycy postarali się, aby zaproponowane na Fitdiecie dania były smaczne, proste, a produkty potrzebne do ich przygotowania łatwo dostępne. Nawet po osiągnięciu wymarzonej sylwetki, nasi klienci korzystają dalej z jadłospisów Fitdiety! W końcu zawierają pomysły na zdrowe, lekkie i pyszne dania, które można przygotować dla całej rodziny!

Najzdrowsze odchudzanie to spadek masy ciała od 0,5 do 1 kg tygodniowo i taką zapewni Wam Fitdieta. Jeśli chcecie przyspieszyć odchudzanie – zakochajcie w się w długich spacerach, bieganiu, czy przejażdżkach rowerowych. Regularny wysiłek fizyczny przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocni ciało. Przekonajcie się wraz z Fitdietą, że odchudzanie może być przyjemne, a jedzenie może stać się źródłem zdrowia!

Kup dietę już za 20zł!
Tabela zamienników gratis!
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Skuteczna dieta odchudzająca – schudnij zdrowo! - 4.0/5. Oddano 21 głosy.
Autor artykułu: