Najciekawsze wydarzenia w czerwcu w Krakowie

16 18 20

Dziś mamy listę najciekawszych wydarzeń z Krakowa. Zapraszamy na nie tylko mieszkańców miasta, ale także osoby z całej Polski. Do wyboru macie warsztaty, szkolenia, treningi, a nawet rowerowe rajdy.

Kraków – najciekawsze wydarzenia w Czerwcu!

Czerwiec zapowiada się bardzo aktywnie. W końcu pogoda nam na to pozwala! Zapraszamy Was na dwa rajdy Rowerowe, które odbędą się 2 i 4 czerwca! Zaplanowane trasy z pewnością przypadną do gustu wszystkim amatorom dwukołowych pojazdów.

Jeśli ktoś woli poruszać się na ośmiu kółkach, mamy dla niego świetną wiadomość. Rolki i My po raz kolejny organizuje przejazd ulicami miasta. Szykujcie więc swój sprzęt i dołączajcie do przejazdu już 8 czerwca!

Dziewczyny, niedługo rozpoczyna się sezon bikini. Czas zadbać o swoje kształty. Wszystkie zainteresowane Panie zapraszamy na Warsztaty modelowania pośladków! Już 29 czerwca będziecie miały okazję poznać najskuteczniejsze ćwiczenia pomagające zbudować i wymodelować mięśnie pośladków.

Pozostając w temacie pośladów, zapraszamy także wszystkie zainteresowane Panie na trening Twerkout fitness! Organizatorzy zapewniają świetna muzykę i duży wycisk! Zapraszamy wszystkie Panie, które chcą tanecznym krokiem odkryć to co kobiety mają najlepsze 🙂

Mamy także propozycje dla dietetyków. 3 czerwca odbędzie się szkolenie: Celowana probiotykoterapia w wybranych jednostkach chorobowych. Jak się okazuje zaburzona równowaga ekosystemu jelitowego jest powodem wielu, trudnych w diagnozie chorób. Właściwa probiotykoterapia może być jedynym sposobem leczenia.

Jak widać czerwiec w Krakowie zapowiada się bardzo interesująco. Po szczegóły zapraszamy do naszego kalendarza. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Wam wziąć udział w najciekawszych wydarzeniach w Krakowie!

ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone