Rodzinny Piknik “Apetyt na Zdrowie” już 14 czerwca w Krakowie!

16 18 20

Organizatorami pikniku jest Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN we współpracy z Krakowskim Komitetem Zwalczania Raka, wojewódzkim konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej dr n. med. Idą Cedrych oraz Agencją S`ART PRODUCTION.

A cel pikniku jest bardzo prosty – promocja zdrowego stylu życia i profilaktyka zdrowia. Pod hasłem RUCH, JEDZENIE I MYŚLENIE organizatorzy chcą zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. W ramach programu przewidziane są liczne wykłady na temat zdrowego sposobu żywienia, zwalczania stresu czy profilaktyki chorób.

Przez cały czas trwania pikniku tj. od godziny 11–16 będą odbywać się dla wszystkich chętnych zajęcia ruchowe m.in. Nordic Walking, Tai Chi, Zumba, czy ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

Jak na każdym pikniku nie obejdzie się i tutaj bez jedzenia. Przez cały czas będziecie mogli zaopatrzyć się w zdrowe i naturalne produkty przygotowane przez targi PRAWDZIWE PRODUKTY.

Najmłodszym uczestnikom gospodarz pikniku Jerzy Stuhr w strefie dla dzieci będzie czytał bajki.

Każdy więc z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wstęp na piknik jest bezpłatny. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Centrum Psychoonkologii Unicorn – ul. Zielony Dół 4 w Krakowie już w tą niedzielę (14.06.2015).

Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ

ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone