Czystek ochroni Cię przed groźnymi chorobami!

16 18 20

Czystek ostatnio staje się bardzo popularny. Herbatki z czystka piją zarówno młodzi, jak i starzy. Nic dziwnego czystek ochroni Cię przed wieloma powszechnymi i groźnymi chorobami!

Leczniczy czystek

Zanim sięgniesz po herbatę z czystka warto wiedzieć o nim coś więcej. Jest modny, a jego właściwości zdrowotne zostały potwierdzone, jednak właściwie czego po nim się spodziewać?

  1. Jeśli jesteś nałogowym palaczem, który podjął najzdrowszą decyzję swojego życia, czyli porzucenie zgubnego nałogu, czystek będzie dla Ciebie idealny. Regularne picie naparu z czystka szybko usunie z Twojego organizmu wszystkie substancje smoliste, toksyny i metale ciężkie, które nagromadziły się w organizmie podczas lat palenia papierosów.
  2. Okres zwiększonego ryzyka zachorowania na grypę to najlepszy czas, aby wprowadzić do swojego jadłospisu napary z czystka. Zioło to zwalcza wirusy będące przyczyną grypy typ A. Ochroni Cię także przed zapaleniem płuc oraz innymi stanami zapalnymi górnych dróg oddechowych.
  3. Latem także warto pić herbatkę z czystka. W tym czasie chętniej przebywamy na świeżym powietrzu a także spacerujemy po lesie. Niestety wówczas jesteśmy narażeni na ukąszenia kleszczy, które niosą ze sobą groźną dla człowieka boreliozę. Pijąc herbatkę z czystka, zmienia się zapach naszego ciała, tym samym stajemy się mało atrakcyjni dla kleszczy.
  4. Czystek to także źródło cennych polifenoli. Te naturalne przeciwutleniacze skutecznie zmniejszają ryzyko wystąpienia nowotworów.

Chyba nie warto dłużej przekonywać Was do niezwykłych właściwościach czystka. Teraz świadomie możecie sięgnąć po te cudowne zioło i ochronić siebie i bliskich przed groźnymi chorobami.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Czystek ochroni Cię przed groźnymi chorobami! - 3.6/5. Oddano 42 głosy.
Autor artykułu: