Zapraszamy na Targi EKOStyl w Bielsku-Białej 21–22 listopada

16 18 20

Wyjątkowo szeroka oferta targowa,  wsparta ciekawymi prelekcjami – w tym wykładem propagatora terapii naturalnych Jerzego Zięby –  to tylko część atrakcji, na jakie mogą liczyć goście trzeciej już edycji  Targów EkoStyl 2015. Dlatego już dziś warto zarezerwować listopadowy weekend 21–22 listopada i stawić się w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Targi EKOstyl w Bielsku-Białej

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie ile kosztujesz, nim się zepsujesz

– ta staropolska sentencja Jana Kochanowskiego jest doskonałą zachętą, by odwiedzić tegoroczne  targi Eko styl 2015 Zdrowej żywności; Zdrowego stylu życia i Ekorodziny.

Targi EKOstyl organizowane są w listopadzie, jakby na przekór plusze i zimnej aurze. Bo właśnie w tym czasie, niejako symbolicznego przejścia między jesienią, a zimą nasz organizm potrzebuje wsparcia. Dlatego warto przyjść na targi, gdzie w  jednym miejscu będzie wszystko, co potrzebne by nasze „szlachetne zdrowie, nasz wewnętrzny dobrostan, miały się jak najlepiej” .

Na co możemy liczyć, odwiedzając targi EKOstyl w Bielsku-Białej? Na bardzo wiele!

Targi EKOstylNa pewno każdy, zainteresowany troską o zdrowie własne i rodziny znajdzie coś dla siebie. Swoje wyroby i towary zaprezentują gospodarstwa i firmy ekologiczne, agroturystyczne i rzemieślnicze. W ich ofercie znajduje się min: żywność naturalna, tradycyjna i ekologiczna, artykuły spożywcze, produkty regionalne, napoje, soki, nalewko, wina, produkty bezglutenowe i wegetariańskie, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości.

Ci, którzy chcą się zatroszczyć o swój wygląd mogą zapoznać się ekologiczną modą, w tym odzieżą z materiałów naturalnych takich jak len czy bawełna.

Impreza jest spotkaniem rodzinnym, dlatego można, a nawet trzeba przyjść z dziećmi. Po pierwsze, by kształtować w nich od najmłodszych lat dobre nawyki żywieniowe, a po wtóre, by zapoznać się z całą paletą ekologicznych produktów, przeznaczonych specjalnie dla dzieci. A paleta jest rzeczywiście szeroka – od ekologicznych smakołyków po równie ekologiczne zabawki, środki pielęgnacji, eko ubranka i wiele innych propozycji.

Wymieniać tak można bez końca. Organizatorzy zadbali o to, by każdy, nawet najbardziej wybredny zwiedzający  znalazł coś dla siebie i wyszedł zadowolony.

Targi EKOstyl 2Wsparciem dla wystawców, a dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie dwudniowy cykl prelekcji i wykładów, dotykających niemal każdej dziedziny naszego życia. Będzie o tym, jak dietą leczyć choroby lub im zapobiegać, będzie o ekologicznych dietach, o tlenoterapii, o odżywaniu makrobiotycznym, a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Na pewno punktem, wartym uwagi będzie wykład Jerzego Zięby, który od ponad 20 lat zajmuje się medycyną naturalną, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworowym.

Nowością tegorocznych targów jest Strefa Kulinarna, a w niej pokazy kulinarne i degustacje potraw z Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Francji, Maroka, Hiszpanii, Austrii czy Niemiec. Nie zabraknie również miejsca na nasze lokalne beskidzkie specjały. Będzie co smakować, kosztować no  i oczywiście podglądnąć, jak je przyrządzać, aby w przyszłości znalazły się na naszych domowych talerzach.

Wizyta na Eko Targach może być swoistą podróżą przez różne państwa, a nawet kontynenty.   To mnogość smaków, przypraw, różnorodność towarów…. i spora dawka wiedzy, bo na niemal wszystkich stoiskach będzie można kosztować, smakować, dotykać, popróbować, sprawdzić jakość i zasięgnąć szczegółowych informacji o produktach.

Dlatego nikt, kto dba o siebie, o najbliższych i o środowisko, w którym żyje, nie może sobie pozwolić na nieobecność na tej imprezie. Wręcz przeciwnie! Obecność 21 lub 22 listopada, w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej  na Targach EkoStyl jest po prostu obowiązkowa!

 • WażneInformacje targowe.
  1. Targi odbędą się w dniach 21–22 listopada br. w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
  2. Zapraszamy w godz. od 10.00 do 18.00 każdego dnia.
  3. Zapewniamy dla wszystkich bezpłatne parkingi obok Hali.
  4. Wstęp na targi:
  • Bilet wstępu na targi dostępny jest w cenie 5 zł;
  • Grupy szkolne pod opieką nauczyciela oraz grupy zorganizowane – wstęp bezpłatny.     

                Należy się zarejestrować w punktach kasowych;

  • E-bilet – bezpłatne wejście w dniach 21–22 listopada do pobrania na stronie: www.targibielskie.pl

Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Więcej o targach na stronie: www.targibielskie.pl

Program prelekcji na targach EKOstyl

21 listopada – sobota
Godzina            Temat                                                                                                      
10:00 – 10:30  Dlaczego ważne jest dla nas odżywianie sezonowe?- wykład Oli Kos, Centrum Makrobiotycznego AKAMA
10:30 – 11:00 Tlenoterapia Hiperbaryczna.- fizjoterapeuta Dawid Złotucha
11:00 – 12:00 Żywiąc – chronisz. Dieta kobiety ciężarnej, matki karmiącej i małego dziecka- wykład  Bożeny Kropki, dyplomowanej dietetyk
12:00 – 12:30 Eko rewolucja w pielęgnacji dzieci i kobiet w ciąży.- prelegentka Justyna Żukowska, Momme
12:30 – 13:00 Uwarunkowania i szanse żywności ekologicznej w Polsce.- prelegent prof. inż. Magdalena Jaworska
13:00 – 13:30 Świat Noni – niech Twoje ciało przeczy metryce.
13:30 – 14:00 Nowoczesna metoda diagnostyczna nietolerancji cukrów – testy wodorowe.
14:00 – 15:00 Choroby Reumatyczne – wybrane aspekty.- prelegentka dr Ewa Selwa-Wasilewska
15:00 – 16:00 Skuteczna terapia leczenia alergii i chorób z autoagresji, przypadki  kliniczne.- wykład Bożeny Kropki, dyplomowanej dietetyk
16:00 – 16:30 Rewolucja w oczyszczaniu jamy ustnej i ciała; szczoteczka ultradźwiękowa Emmi Dent oraz olejki skali terapeutycznej Young Living.
16:30 – 17:00 Wina zimnego klimatu.- prelegent prof. inż. Tadeusz Tuszyński
22 listopada – niedziela
Godzina Temat
10:00 – 10:30 Dlaczego ważne jest dla nas odżywianie sezonowe?- wykład Oli Kos, Centrum Makrobiotycznego AKAMA
10:30 – 11:00 Aromaterapia i aromachologia – dla Twojego zdrowia i lepszego komfortu życia.- prelegentka mgr kosmetologii Łucja Legun
11:00 – 12:00 Skuteczna terapia leczenia alergii i chorób z autoagresji; przypadki  kliniczne.- wykład  Bożeny Kropki, dyplomowanej dietetyk
12:00 – 12:30 Zioła w żywieniu człowieka.- prelegentka prof. inż. Elżbieta Pisulewska
12:30 – 13:00 Zasady prawidłowego żywienia.- dr inż Mirosław Pysz
13:00 – 13:30 Tlenoterapia Hiperbaryczna.- fizjoterapeuta Dawid Złotucha
13:30 – 14:00 Świat Noni – niech Twoje ciało przeczy metryce.
14:00 – 14:30 Zdrowie zaczyna się w jelitach – zindywidualizowane terapie probiotykowe skuteczną alternatywą leczenia wielu problemów zdrowotnych.- dr Daniela Kurczabińska-Luboń, prezes Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania (PADiM)
14:30 – 15:30 RAK to nie wyrok, jak go leczyć przyczynowo.– prelegent Jane Paine, autor książki pod tym samym tytułem
15:30 – 16:30 Jak pozbyć się problemów ze stawami i wyhamować zużycie się naszego organizmu, „zmarszczki i RZS” – dzięki naturalnym produktom.- prelegent Franciszek Siegień

Prelekcje zostaną wygłoszone w sali konferencyjnej  na Hali Wystawowej.

Wstęp na prelekcje jest bezpłatny w ramach nabytego biletu na targi.

ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone