Warsztaty jogi w Rajszew Projekt pod Warszawą

16 18 20

Macie już plany na długi weekend? Jeśli nie, zapraszamy na czterodniowe warsztaty jogi w najbardziej jogicznym miejscu w Polsce – Rajszew Projekt. Będziecie mieli okazję zgłębiać techniki jogi w pięknym, leśnym zaciszu pełnym spokoju.

Rajszew Projekt 15-18 czerwca

Joga jest nie tylko sposobem na pozbycie się napięcia w mięśniach, ale także całego stresu, który oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale także umysł. Dla niektórych joga jest stylem życia, dla innych formą ćwiczeń. Udział w warsztatach jogi organizowanych w ośrodku Rajszew Projekt może wziąć każdy.

W czasie tych czterech  dni poznacie różne techniki ćwiczeń i medytacji. Plan warsztatów obejmuje także szkolenia teoretyczne. To idealny sposób nie tylko na zgłębienie swojej wiedzy o jodze, ale także na odpoczynek, uspokojenie i oderwanie się od codziennej gonitwy. Organizatorzy zapewnią nocleg i wyżywienie.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat jogi? A może dopiero chcesz zacząć przygodę z jogą? Zapraszamy wszystkich serdecznie na czterodniowe warsztaty, które są także świetnym sposobem na spędzie długiego weekendu w otoczeniu przyrody i ciszy.

Po szczegóły zapraszamy do naszego kalendarza.  

ponad miesiąc temu