Dwudniowe targi Fit&Beauty w Krakowie – relacja i zdjęcia

16 18 20

Dwudniowe targi Fit&Beauty już za nami. Było intensywnie, ciekawie, smacznie i interesująco. Organizatorzy imprezy spisali się na medal. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Targi Fit&Beauty to pierwsze tak duże wydarzenie skupiające ludzi promujących zdrowy styl życia w Krakowie. Wśród wystawców można było spotkać producentów zdrowej żywności, analizatorów ciała, sprzętu sportowego, naturalnych kosmetyków, miodów czy foteli z masażem, które idealnie odpędzą każdy stres.

Na uczestników targów czekało mnóstwo konkursów i zniżek na zakup produktów kosmetycznych. Największą popularnością cieszyły się analizatory składu ciała. Każdy za darmo mógł sprawdzić swój poziom tkanki tłuszczowej, wody, obliczyć swoje BMI i zapytać o najbardziej nurtujące pytania zarówno producentów jak i dietetyków obecnych przy pomiarach.

Przy stoisku Manufaktury Ziołowej sami mogliśmy spróbować herbaty z konopi, rodzynek suszonych na słońcu bez siarki, a także w strefie FIT pyszną tartę z otrębów przygotowaną przez firmę Dietific.

Na chętnych czekała prawdziwa metamorfoza w rękach profesjonalnych makijażystek, a na scenie, co pół godziny miały wykłady prawdziwe gwiazdy. Można było posłuchać ciekawych wystąpień o prawidłowej technice ćwiczeń, zasadach zdrowego odżywiania, czy najbardziej efektywnych treningach. Wśród mówców byli m.in. Ola Żelazo, Akop Szostak, a także Michał Karmowski, który później rozdawał autografy i odpowiadał na pytania gości, każdemu z osobna, a chętnych było naprawdę dużo. Któż nie chciałby zdjęcia z wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce i nie tylko.

Mamy nadzieję, że to niezwykłe wydarzenie na stałe zagości w kalendarzu krakowskich imprez. A tych, którzy nie mieli okazji być tam razem z nami zapraszamy, mamy nadzieję, za rok!

 

ponad miesiąc temu

Opinie

 • Avatar
  Centrum Dietetyczne Dietific 26.06.2015, 10:09

  Z kronikarskiego obowiązku i dumy z przygotowanych produktów śpieszę ze sprostowaniem, które Autor / Autorka może uwzględni w swoim artykule – chwalona tarta, opisywana jako pyszna przygotowana była przez Dietific – firmę, której mam zaszczyt był częścią, oferującą porady dietetyczne oraz catering dietetyczny, gdzie codziennie można raczyć się pysznymi produktami – takimi właśnie jak owa chwalona tarta 🙂

  Odpowiedz
  • Avatar
   Bonavita.pl 27.06.2015, 8:54

   Bardzo dziękujemy za sprostowanie i przepraszamy za pomyłkę :), którą już śpieszymy naprawić.

   Odpowiedz

Napisz swoją opinię

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone