2-dniowe seminarium prowadzone przez Jacka Bilczyńskiego

16 18 20

Już dziś zapraszamy na cykl dwudniowych seminariów prowadzonych przez Jacka Bilczewskiego. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Krakowie!

Termin szkolenia: 29 i 30 sierpnia

Miejsce: Hotel Niebieski, ul. Flisacka 3, Kraków

Godz. 12:00

Tematyka:

  • Sobota (4 godziny) – Rola żywienia w kształtowaniu sylwetki; Omówienie i planowanie najważniejszych czynności, wpływających na skuteczność diety; Przegląd popularnych suplementów.
  • Niedziela (4 godziny) – Rola aktywności w kształtowaniu sylwetki; Omówienie i planowanie metod treningowych.

Zgłoszenia: [email protected]

INFORMACJA O TRENERZE:

kawa1

Jacek Bilczyński – przez media ogólnopolskie nazwany „najlepszym ciałem w Polsce”, przez kobiece magazyny wybierany kilkakrotnie w ciągu ostatnich 4 lat „mężczyzną roku”. Entuzjasta i propagator zdrowego stylu życia w Polsce. Dietetyk, specjalista w zakresie żywienia i kształtowania sylwetki, trener gwiazd, stały gość programów telewizyjnych, ekspert działu zdrowie portali: Onet.pl, Interia.pl, Wp.pl, Gazeta.pl. Podbił rynek wydawniczy swoimi dwiema książkami „FIT jest sexy!” i „FIT od kuchni”, które sprzedały się już w ponad 200 tys. egzemplarzy. Teraz promuje trzecią już książkę „FIT w praktyce”. Trenował nowojorczyków w Central Parku, a także porównywał styl życia Europejczyków i Amerykanów pod kątem diety i aktywności. Prowadzi autorski program w TVN Meteo Active, stale gości w programach śniadaniowych TVN i TVP.

Kolejne spotkania odbędą się w Warszawie, Katowicach, Gdyni, Wrocławiu i Poznaniu.

Dokładna rozpiska tutaj.
Zapraszamy!

ponad miesiąc temu