"Dni FIT&Beauty" w Krakowie już w ten weekend!

16 18 20

W dniach 20-­21 czerwca w Centrum Kongresowo – Wystawienniczym ICE Kraków odbędzie się święto zdrowia, aktywności i urody. Podczas targów „Dni FIT&Beauty” do Krakowa ściągną gwiazdy fitnessu, dietetycy, miłośnicy zdrowego stylu życia.

„Dni FIT&Beauty” to pierwsze tak duże przedsięwzięcie w Polsce Południowej skupiające miłośników zdrowia, aktywnego stylu życia, a także osoby zainteresowane nowościami z zakresu urody, mody i ciekawostek z nimi związanych.

W trakcie dwóch dni 20 i 21 czerwca (sobota i niedziela) 2015 roku w Krakowie w Centrum ICE najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Polsce spotkają wystawcy z całego kraju, którzy zaprezentują odwiedzającym swoją ofertę. Wystawcy będą podzieleni pomiędzy dwie strefy: FIT (Poziom 0) oraz Beauty (Poziom 1).

Jacek-Bilczynski2Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” będzie Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych książek „FIT jest sexy” oraz „FIT od Kuchni”. ­ Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że „Dni FIT&Beauty” się odbędą świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki – mówi dyrektor wydarzenia Jacek Bilczyński.

Dyrektor Strefy Beauty będzie Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM.

Podczas targów pojawią się gwiazdy fitnessu, m.in. Akop Szostak, Michał Karmowski, Sylwia Szostak, Katarzyna Dziurska, Ola Żelazo, Paweł Głuchowski i inni. Na targach zobaczymy także przedstawicieli świata showbiznesu i kultury. Gościem będzie, m.in. Agnieszka Czerwińska, była modelka size plus, właścicielka agencji „Nobody’s Perfect”, autorka książki „Śmierć grubej Berty”.

– „Dni FIT&Beauty” cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością witamy kolejnych wystawców i gwiazdy ­ podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty. ­ Do grona partnerów zaprosiliśmy nie tylko firmy komercyjne, ale też organizacje, które zajmują się szeroko pojętym zdrowiem i aktywnością, np. Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

Organizatorzy nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. ­ Bardzo ważny był dla nas CSR ­ społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy będą mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenie na rzecz KTOZ ­ Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ­ podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.

Patroni medialni „Dni FIT&Beauty”: Interia.pl, tvM, Telewizja Polska Kraków, fit.pl, kif.pl, eksmagazyn.pl, lifestylecoach.pl, sukcesjestkobieta.pl, Moda Na Zdrowie, Głos Seniora, Manko, Puls Wieliczki i BonaVita.pl.

 

ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone