zdrowy żołądek

Oceń
zdrowy żołądek - 3.0/5. Oddano 1 głosy.

Soda oczyszczona – zastosowanie lecznicze. Soda oczyszczona na grzybicę, zgagę i łuszczycę

Soda oczyszczona doskonale sprawdza się jako substancja spulchniająca do ciast, jako środek do czyszczenia powierzchni i przedmiotów czy też do prania. Czy pomoże również w „uporządkowaniu” naszego organizmu?

Przepuklina żołądka – objawy, dieta przy przepuklinie

Dominika Guzik ponad miesiąc temu

Ból w klatce piersiowej, zgaga, trudności przy przełykaniu, chrypka, a nawet suchy kaszel to tylko nieliczne objawy przepukliny rozworu przełykowego. Choć przyczyny wślizgnięcia się narządów jamy brzusznej (głównie żołądka) do klatki piersiowej nie zostały do końca wyjaśnione, uważa się, iż do powstania przepukliny dochodzi w wyniku osłabienia bądź zerwania więzadeł przeponowo-przełykowych, a jej ryzyko jest szczególnie duże u osób otyłych, palących papierosy jak również po 50. roku życia.

Wrzody żołądka – zioła, domowe sposoby. Jak rozpoznać wrzody żołądka?

Ewa Świndryk ponad miesiąc temu

Piekące bóle w nadbrzuszu, uczucie dyskomfortu i pełności po posiłku? Objawy te często bagatelizujemy, a mogą być początkiem choroby wrzodowej żołądka. Sprawdź czy problem ten nie dotyczy też Ciebie!

Nadkwasota żołądka. Objawy, przyczyny, leczenie i odpowiednia dieta

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Długotrwała i powracająca nadkwasota to dolegliwość, która bardzo często towarzyszy osobom z chorobą wrzodową lub zapaleniem żołądka.

Nieżyt żołądka. Objawy, przyczyny, leczenie i dieta

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Ból w nadbrzuszu, nudności, biegunka, wymioty, gorączka, pogorszenie samopoczucia, to niektóre objawy nieżytu żołądka. Poznaj sposoby walki z tą chorobą.

Nadżerkowe zapalenie żołądka wymaga odpowiedniej diety

Dominika Jurkowska ponad miesiąc temu

W nadżerkowe zapaleniu żołądka niezwykle ważna jest odpowiednia dieta. Zobacz co możesz jeść, a co bezwzględnie musisz usunąć ze swojej diety.

Nadżerkowe zapalenie błony śluzowej żołądka – objawy, przyczyny i leczenie

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Zapalenia błony śluzowej żołądka są bardzo częstym zjawiskiem. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy z powagi sytuacji, bagatelizując ból brzucha i maskując kolejne objawy lekami.

Wrzody żołądka - objawy, skuteczne leczenie i najlepsza dieta!

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Ciągły stres? Częste bóle brzucha? Zgaga? Dokuczające wzdęcia? To mogą być wrzody żołądka!