Opinie

  1. Artykuł klarowny i pomocny , niemniej przydatny byłby rozszerzony i nieco bardziej szczegółowy spis produktów zalecanych w diecie oraz lista takich, które winny być definitywnie wykluczone z menu w okresie leczenia. Uprzejmie dziękuję i pozdrawiam!

  2. A ja się zastanawiam kto mówi prawdę. Prowadzi mnie lekarz który podstawa diety przy tej chorobie to ograniczenie węglowodanów, cukrów, owoców . Mam dietę właśnie tłuszczową, tłuste mięso śmietany pasztety . Czy to co napisaliście to poparte jest badaniami czy przypisujecie książki z lat 80 tych?

    1. No chyba tluste mieso i jakies pasztety to zart?! Ten lekarz chyba powinien isc do psychiatryka… SZOK! Sorry Jacek ale wyglada jakby ten lekarz Cie chcial dobic, lepiej sprawdz gdzie indziej

    2. Powyższe wytyczne żywieniowe odpowiadają najnowszym zaleceniom Instytutu Żywności i Żywienia. Na dzień dzisiejszy oparte są na najbardziej aktualnym stanie wiedzy, potwierdzonej badaniami. Dieta w nieżycie żołądka powinno być przede wszystkich łatwo strawna. Niestety tłuste potrawy w takiej diecie są niewskazane.

  3. Bardzo dokładny opis.

    1. Dziękujemy, staramy się publikować jak najlepsze i wyczerpujące dany temat artykuły. 🙂

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *