kolendra

Do czego użyć kolendry? Uprawa kolendry

Jakub Wiącek ponad miesiąc temu

Kolendra jest powszechnie stosowana w kuchniach na całym świecie pod wieloma postaciami. Do czego można jej użyć i jak jest uprawiana?

Kolendra właściwości lecznicze, olej z kolendry. Do czego użyć kolendrę?

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Kolendra jest rośliną o niezwykle charakterystycznym smaku i aromacie, dzięki czemu zyskuje rzeszę zwolenników, jak i przeciwników. Stanowi dodatek do dań kuchni azjatyckiej, tajskiej, arabskiej oraz indyjskiej, którym dodaje świeżości oraz wzbogaca bukiet smakowy.

Kolendra, uniwersalna przyprawa – najlepsza świeża

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Kolendra choć jest powszechna w naszym kraju, to jednak wciąż mało popularna. To niezwykła roślina, która jako przyprawa sprawdza się w wielu daniach. Warto zasiać ją w doniczce i cieszyć się jej świeżym smakiem.

5 leczniczych właściwości kolendry, o których nie miałaś pojęcia

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Na rynku dostępnych jest wiele przypraw. Niektóre są powszechnie używane w każdej kuchni, a niektóre nadal zbyt rzadko. Do tych drugich należy kolendra, która przez swoje liczne właściwości prozdrowotne powinna na stałe zagościć w naszej kuchni.

Domowy ogródek na Twoim parapecie!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Wystarczy odrobina wysiłku, aby mieć świeże zioła zawsze pod ręką. Dzięki nim zadbasz o zdrowie i nadasz niezapomniany smak swoim potrawom. Musisz przyznać, że suszona bazylia nie jest tak aromatyczna jak świeża. Sprawdź, jakie zioła najlepiej i najłatwiej uprawiać na parapecie!

Kolendra – właściwości, przechowywanie i zastosowanie

Iwona Jędrzejczyk ponad miesiąc temu

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że oprócz zastosowań kulinarnych kolendra posiada również prozdrowotne właściwości, które znajdują swoje wykorzystanie w medycynie naturalnej.