Jesteś na:

samopoczucie

Comfort food – dania do których chętnie wracamy

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Do szczęścia wcale nie trzeba wiele. Po ciężkim dniu sięgnij po swój "comfort food". W sam raz na jesienną chandrę!

Zredukuj stres odpowiednią dietą!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Chroniczny stres może przyczynić się do powstania wielu groźnych dla zdrowia chorób. Jeszcze nigdy jak dziś nie był ważny odpoczynek i relaks. Możemy także wprowadzić odpowiednio skomponowaną dietę, która pomoże zredukować codzienne napięcie.

Zmiany w diecie, które pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Poczucie samozadowolenia, radości i optymizmu zależy oczywiście od wielu czynników. Na nasze samopoczucie może jednak wpływać także nasza dieta. Zobacz w co ją uzupełnić, aby cieszyć się życiem, a nie pogrążać w coraz niebezpieczniejszych skutkach ciągłego stresu.

Rumianek – niezawodny sposób na relaks!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Codziennie jesteśmy wystawiani na działanie czynników stresogennych. Niezależnie od tego czym się zajmujemy stres towarzyszy nam od zawsze. Warto znać najlepsze sposoby na relaks, a rumianek jest jednym z nich!

Liść Damiana uszczęśliwi zarówno mężczyzn, jak i kobiety

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zioła skrywają wiele cennych właściwości zdrowotnych. Liść Damiana jest tego przykładem. Roślina ta wpływa bowiem na sprawność seksualną, a także nasze samopoczucie.

5 produktów, które zapewnią Ci naturalny doping!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

W produktach spożywczych ukryte jest całe mnóstwo składników odżywczych, które wpływają na wszystkie procesy zachodzące w naszym organizmie. Nie na darmo powtarza się „Jesteś tym co jesz!”

4 zalecenia dietetyczne na dobry humor!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zdrowa dieta i styl życia wpływa nie tylko na kondycje ciała, chroniąc nas przed chorobami, ale także oddziałuje na nasze samopoczucie. Dzięki tym wskazówkom, zapewnisz sobie świetny humor każdego dnia!

Na przesilenie wiosenne idealne zioło dziurawca

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Przesilenie wiosenne, które obecnie możemy odczuwać, wielokrotnie objawia się zmęczeniem i obniżonym samopoczuciem. Warto wówczas wybrać się na spacer na łąkę w ramach chwili relaksu i nazbierać dziurawca. Zioło to ukoi Twoje nerwy.

Dieta na dobry nastrój. Co jeść, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem?

Anna Mielczarek ponad miesiąc temu

Dobre samopoczucie jest odzwierciedleniem prawidłowego żywienia. Jeśli w naszej diecie znajdują się odpowiednie grupy produktów, zauważamy nie tylko piękny wygląd ciała, ale również i pogodny nastrój

Wpływ pracy jelit na samopoczucie

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Samopoczucie oraz nasze emocje zależne są od pracy mózgu. Jak się okazuje duży wpływ ma także praca jelit. Ich prawidłowe funkcjonowanie zapewni nam dobry humor i chęć do działania.