dieta kopenhaska

Co po diecie kopenhaskiej? Jak utrzymać wagę? Jadłospis

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zbliżasz się do końca diety 13 dniowej lub planujesz ją rozpocząć i zastanawiasz się, jak powinien wyglądać jadłospis po diecie kopenhaskiej, dzięki któremu utrzymasz efekty? Stopniowe zwiększanie kalorii oraz zmiana nawyków żywieniowych to podstawa. Podpowiadamy, jak zrobić to właściwie i jak utrzymać wagę po diecie kopenhaskiej.

14 skutecznych porad, które pomogą Ci wytrwać w diecie kopenhaskiej

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Schudnąć nawet 20 kg w ciągu dwóch tygodni - brzmi zachęcająco, jednak aby tego dokonać potrzeba naprawdę silnej woli. Trzy małe posiłki dziennie, dostarczające do organizmu łącznie około 800 kcal - to właśnie dlatego tak trudno wytrwać na diecie kopenhaskiej. Przekonaj się, co może pomóc Ci ją ukończyć.

Z kawą na śniadanie schudniesz! Ale czy to zdrowe?

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Kofeina zawarta w kawie ma wiele pozytywnych właściwości dla naszego organizmu. Niestety ma również swoje wady. Czy dieta Kopenhaska polecająca kawę zamiast śniadania skutecznie pomoże nam schudnąć czy może zniszczy nam zdrowie?

Ranking pięciu najpopularniejszych diet

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Dieta nie musi być wcale serią wyrzeczeń i zakazów. Zobacz, która będzie odpowiednia dla Ciebie.

Czy dieta kopenhaska jest zdrowa? Zalety i Wady

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

W ostatnim czasie stała się jedną z najpopularniejszych diet odchudzających - warto zatem zastanowić się - czy dieta kopenhaska jest zdrowa? Często wybierają ją osoby, które mimo wielu prób nie osiągnęły szczupłej sylwetki. Przekonaj się, jakie skutki dla organizmu ma spożywanie 800 kcal przez 13 dni.

Dieta kopenhaska - na czym polega?

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

Dieta kopenhaska trwa zaledwie 13 dni, a więc wydawać by się mogło, że jest szybka, łatwa i przyjemna. A jak jest naprawdę? Poznaj zasady jednej z najpopularniejszych ostatnio diet w Polsce.

Dieta kopenhaska (7 dniowa) - jadłospis przykład

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

Trzynastodniowa dieta cud, czy może jednak złudna nadzieja na szybką utratę wagi? Zobacz jadłospis.