przekonania

Psychologiczny portret osoby otyłej

Iwona Jędrzejczyk ponad miesiąc temu

Nadmiar kilogramów często nie jest jedynym problemem osoby otyłej. Poznajcie portret psychologiczny osoby, który pozwoli lepiej zrozumieć jej problemy.

Wpływ otoczenia i rodziny na nawyki żywieniowe

Iwona Jędrzejczyk ponad miesiąc temu

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego nie udaje Ci się zmienić nawyków? Mimo wielu podjętych prób nadal wracasz do starych przyzwyczajeń? Warto zdać sobie sprawę, że otoczenie, w którym się wychowałeś wykreowało Twoje gusta żywieniowe.

Obraz ciała w mass mediach i jego wpływ na zadowolenie z własnego wyglądu

Agnieszka Galas-Konsor ponad miesiąc temu

Na sposób postrzegania siebie, szczególnie ocenę swojego wyglądu w dużej mierze wpływają mass media i ideały piękna, które kierują. Czy rzeczywiście staramy się być tacy jak one? Czy wyjdzie nam to na dobre?

Wpływ negatywnych przekonań na nasze działanie

Katarzyna Jaros ponad miesiąc temu

Zobacz jak negatywne przekonania kształtują Twoje działanie w życiu i hamują Twój rozwój. Sprawdź jak je zmienić i osiągnąć sukces oraz poprawić zadowolenie z życia.

Słowa mają moc – destrukcyjne przekonania w naszym życiu

Katarzyna Jaros ponad miesiąc temu

W naszym życiu niezwykle istotną rolę odgrywają przekonania, o których nie jesteśmy świadomi. Wpływają one znacząco na sposób postrzegania rzeczywistości i interpretacji sytuacji, w których się znaleźliśmy. Dowiedz się o nich więcej i wyeliminuj te negatywne!