olejek arganowy

Olej arganowy spożywczy – właściwości lecznicze i zastosowanie

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

„Płynne złoto Maroka” zyskało sympatię wielu kobiet na całym świecie, które w naturalny sposób chcą dbać o piękną i nawilżoną skórę, silne włosy i zadbane paznokcie. Olej tłoczony z ziarna arganowego wykorzystywany jest nie tylko do pielęgnacji ciała, ale również w kuchennym zaciszu, gdzie stanowi dodatek odżywczy i smakowy do orientalnych potraw.

Olejek do włosów – rycynowy, z czarnuszki, kokosowy, macadamia, arganowy. Jak olejować włosy?

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Jednym z ważniejszych punktów pielęgnacji włosów jest ich olejowanie. Czy wszystkie oleje będę odpowiednie do pielęgnacji naszych włosów?

Produkty naturalne jako najlepsza pielęgnacja ciała

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Poznaj siłę natury i wykorzystaj ją nie tylko w kuchni. Wiele roślin posiada właściwości, które zadbają o Twoje ciało także od zewnątrz. Przywrócą blask Twoim włosom i odżywią cerę. Poznaj je i wybierz kosmetyki idealne dla siebie.

Kosmetyczne właściwości olejku arganowego. Dobry na włosy, paznokcie i skórę twarzy

Honorata Pieprzyk ponad miesiąc temu

Olejek arganowy równie dobrze może być stosowany w kuchni, jak i w łazience. Stosowany wewnętrznie i zewnętrznie zapobiega i leczy. Dzięki niemu możemy spowolnić procesy starzenia, zwalczyć trądzik czy złagodzić bóle stawowe i reumatyczne.

Właściwości i zastosowanie olejku arganowego. Poznaj płynne złoto Maroka

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Olejek arganowy, nazywany eliksirem młodości, od dawna doceniany jest za swoje właściwości w Maroku.  Czas aby jego siła doceniona została również w Polsce.