Opinie

  1. Świetnie napisany tekst. Szczególnie ciekawy wydaje się fakt, że lubimy to co znamy i to co sami posiadamy 😉

  2. Powiem tak przeczytałem ten tekst do samego końca co wcale nie było takie oczywiste w moim przypadku . Bo rzadko zdarza mi się to , gdyż szybko się nimi nudzę bo są one w moim mniemaniu albo zupełnie głupie albo w ogóle nie prawdziwe . Jestem zwykłym chłopakiem nie wyróżniajcym się z tłumu . Ale sądzę że znam się na ludziach . Co więcej sądzę że po własnych doświadczeń i obserwacjach zrozumiałem mechanizmy które tu opisano a co za tym idzie manipulując nimi w odpowiedni sposób potrafię skłonić ludzi do danego postępowania które pozwala mi osiągnąć zamierzony cel . Wiem że każdy pewni uzna mnie za człowieka który ma o siebie za duże mnie manie . Ale ja jestem naprawdę przekonany że rozgryzlem te zachowania . Co sprawdzałem nie raz i zawsze kończyło się na osiągnięciu zamierzonego celu . Nigdy nie skończyło się to nie powodzeniem . Sądzę że mechanizmy dzięki którym nawiązujemy relacje i kontakt między ludzkie nie są aż tak bardzo skomplikowane jak je tu przedstawiono . Tylko na pozór może się tak wydawać . I nie podważam tu badań i analiz opisanych w artykule lecz raczej sądzę że można nie które powiązania ominąć i w owiele łatwiejszy sposób rozpoznać czy kogoś polubimy czy nie bądź też można w bardziej prostrzy sposób sprawić by ktoś dążył nas sympatią czy nawet by starał się naszą zdobyć . Sądzę że mechanizmy dzięki którym my ludzie mówiąc potocznie żyjemy i dogadujemy się razem nie da wcale takie skomplikowane a nawet sądzę że są banalne i przez nas wyolbrzymione i nadajemy im sens i znaczenie bez podstawie . A raczej dla tego bardzo chcemy wierzyć że nic na tym świecie nie może być proste a tylko po to byś my mogli potem spędzać czas na zgłębianiu ich tajemnic bo przecież każdy z nas chce coś w życiu odkryć i w ten sposób uplywa nam czas jaki mamy na ziemską egzystencję . Ps nie sądzę by ktoś miał ochotę czytać do końca to co napisałem ale jeśli by się taki znalazł to wielki szacun za wytrwałość he he .a co do artykułu to dość ciekawy aczkolwiek nie do końca zrozumiałym językiem pisany . Co nie którym może sprawić wiel problemu z jego poprawnym zrozumieniem . Pozdro i z fartem ludziska !!!!

    1. … ja się z tobą zgadzam i muszę stwierdzić że po raz pierwszy spotkałam osobę która napisała gdziekolwiek cokolwiek czego ja nie potrafię przekazać moim znajomym bo oni tego totalnie nie rozumieją… Szacun i myślę że fajnie by było popisać trochę w tym temacie

    2. Hej. Nie wyrażę opinii na temat tego, co tu napisałeś, a raczej jak to napisałeś. Chodzi o gramatykę. Wiele z użytych przez Ciebie wyrazów pisze się razem. Sprawdź to , byś nie popełniał błędów na przyszłość. W końcu pisanie publicznych komentarzy zobowiązuje. :))

  3. Naprawdę dobry tekst. Lubię taka tematykę.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *