Diety pudełkowe

Regularne posiłki to coś, do czego trudno Ci się przekonać? Dieta pudełkowa to sposób na regularne i zbilansowane odżywianie, głównie dla tych, którzy żyją w biegu. Jedzenie w pudełkach stanowi wygodne rozwiązanie i pozwala w łatwy sposób zadbać o zdrową dietę - szczególnie, w przypadku gdy stawiasz na catering dietetyczny. Drugą możliwością jest samodzielne przygotowywanie posiłków na cały dzień. Dieta pudełkowa oparta o przepisy bazujące na wartościowych i pożywnych produktach sprawi, że przez cały dzień w organizmie energia będzie uwalniała się równomiernie, co przekłada się na dobre samopoczucie i chęć do działania.

Catering dietetyczny – ranking i ceny

Paulina Chrzan ponad miesiąc temu

Catering dietetyczny to - gotowe dania o ustalonej kaloryczności i składzie makro, z dostawą do domu. Posiłki według założeń mają być atrakcyjne, różnorodne i zaplanowane przez dietetyka mającego nadzór nad nimi. Dokonujemy wyboru konkretnej kaloryczności oraz odpowiedniego typu diety, mamy pewność że nasz organizm otrzymuje kalorie i makroskładniki w odpowiednich ilościach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy warto korzystać z ich usług!

Catering dietetyczny – co to jest, dla kogo, czy warto?

Małgorzata Mleko ponad miesiąc temu

Od kilku lat edukacja żywieniowa społeczeństwa ma tendencję wzrostową. Dzięki temu coraz więcej osób ma świadomość, jak powinno wyglądać ich codzienne menu. Niestety nie każdy ma czas lub potrafi przygotować samemu odpowiednio zbilansowane posiłki, dostosowane do jego potrzeb i stanu zdrowia. Z pomocą przychodzą cateringi dietetyczne!

Dieta biurowa – zasady, produkty, efekty i przykładowy jadłospis

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Na co dzień 8–10 godzin spędzasz pracując w pozycji siedzącej, a dodatkowo nie prowadzisz zbyt aktywnego trybu życia? Jeśli mimo wszystko zależy Ci, aby nie przytyć, a w zdrowy sposób utracić zbędne kilogramy, poznaj zasady diety biurowej.

Jak zacząć dietę pudełkową?

Poszukujesz zdrowych, smacznych i przydatnych w diecie pudełkowej przepisów? A może interesuje Cię ranking firm cateringowych, które oferują diety na zamówienie z dostawą do domu? Poniżej znajdziesz te i inne informacje, dzięki którym odchudzanie, dieta pudełkowa i catering dietetyczny nie będą miały przed Tobą tajemnic.

Dieta pudełkowa – założenia, skuteczność, ceny oraz przykładowy jadłospis

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Coraz więcej Polaków, którzy za cel obrali sobie zdrowe i racjonalne odżywianie, decyduje się na popularną „dietę pudełkową”. Poznaj jakie są założenia, jakość posiłków oraz czy skuteczność gwarantowana przez sprzedawcę jest adekwatna do ceny zestawu.

Jedzenie w pudełkach - samodzielne gotowanie czy catering dietetyczny?

 

Zarówno przygotowywane samodzielnie jedzenie w pudełkach, jak i dieta na zamówienie mają swoje zalety. Wybór odpowiedniego rozwiązania uzależniony jest przede wszystkim od czasu oraz budżetu. Fit dieta pudełkowa, w ramach której samodzielnie przygotowujesz posiłki według przepisów to dobry wybór, jeśli jesteś w stanie wygospodarować czas na przygotowanie całodziennego menu i chcesz nieco zaoszczędzić. Z kolei dieta z dostawą do domu wiąże się z wyższymi kosztami, ale nie wymaga od Ciebie żadnej pracy, ani inwestycji czasu.

 

Warto także wiedzieć, że dietetyczny catering daje wiele możliwości wyboru diety, dostosowanej odpowiednio do potrzeb. Firmy cateringowe oferują m.in.:

 

  • diety odchudzające,
  • diety wegetariańskie i wegańskie,
  • diety eliminujące składniki takie jak gluten czy laktoza,
  • diety dla diabetyków,
  • diety dla sportowców,

 

przygotowywane z udziałem doświadczonego dietetyka i kucharza. Wybierając jedzenie w pudełkach na zamówienie określa się zapotrzebowanie kaloryczne. Zgodnie z nim specjaliści dbają, aby posiłki dietetyczne były odpowiednio zbilansowane, przy odpowiednim rozkładzie kalorii.