Jesteś na:

efekt jojo

Dieta Cambridge – na czym polega, efekty, skutki uboczne

Jakub Wiącek ponad miesiąc temu

Program Odchudzający Cambridge obecny jest na rynku produktów dietetycznych od ponad 30 lat. Na czym polega Dieta Cambridge?

Efekt jojo – co to jest. Dieta bez efektu jojo

Marzena Kasprzak ponad miesiąc temu

Wiele się o nim słyszy i kto był na diecie, zapewne z własnego doświadczenia lub opowiadań znajomych zna to określenie. Efekt jo-jo, bo o nim mowa, jest zjawiskiem, którego pokłosie związane jest z nieracjonalnym i nieodpowiednim podejściem do tematu odchudzania, które traktowane jest nie jako zmiana nawyków żywieniowych, a krótkotrwała droga prowadząca do osiągnięcia celu, jakim najczęściej jest szybki spadek masy ciała.

Dieta kapuściana – zasady, zalety, wady oraz przepis na zupę kapuścianą

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Dieta kapuściana przynosi efekty szybko i w łatwy sposób, co nie jest korzystne dla organizmu, który po przerwaniu diety szybko powraca do wyjściowych wymiarów, często z niepożądanym naddatkiem. Czy warto więc stosować dietę kapuścianą?

Efekty diety kopenhaskiej – nie tylko efekt jo-jo

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Dieta cud, która sprawi, że w 13 dni schudniesz 7–20 kg! Ale czy aby na pewno jest bezpieczna dla organizmu?

Dieta norweska – zasady, efekty, jadłospis i opinia dietetyka

Karolina Kowalska ponad miesiąc temu

Jak można przeczytać na wielu stronach internetowych dieta norweska została opracowana przez lekarzy oraz dietetyków ze szpitala uniwersyteckiego w Oslo (dokładnie Rikshospitalet University Hospital). Jednak rzekomi autorzy nie przyznają się do jej opracowania i raczej niewiele mają z nią wspólnego.

6 wskazówek jak schudnąć bez efektu jo-jo

Iwona Jędrzejczyk ponad miesiąc temu

Spędza sen z powiek wszystkim walczącym ze zbędnymi kilogramami, a jednak wciąż niewiele osób wie, na czym dokładnie polega i co należy robić, aby ustrzec się przed nim raz na zawsze. Efekt jo-jo, ponieważ o nim mowa, dotyczy wielu osób przebywających na dietach odchudzających, które chcą rozprawić się z nadprogramową tkanką tłuszczową. Okazuje się, że najlepszą receptą na niego jest zachowanie zdrowego rozsądku.

Efekt jojo – 5 sposobów gwarantujących jego uniknięcie

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Po zrzuceniu zbędnych kilogramów, rygorystycznej diecie i morderczych treningach, nagle znów przybieramy na wadze – to efekt jojo!