Jesteś na:

TiqDiet – aplikacja dla dietetyków. Zrewolucjonizuje Twoją pracę!

16 18 20

Dla dietetyka to ogromna pomoc, a dla klienta to świetny sposób na motywację! Rozpocznij grę o lepszą sylwetkę!

Ewa , 23 lata
Podczas 3 miesięcznego odchudzania z Trizerem udało mi się schudnąć 15 kg. Straciłam 5 cm w udach, 13 w biodrach, 11 w talii oraz 2 w bicepsie. Przyjmowałam Trizer 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami...

TiqDiet – nowoczesność w dietetyce

Każdy kto choć raz podejmował się przestrzegania ściśle wyznaczonej diety wie, jak bardzo może być to trudne. Każdy dietetyk z kolei jest świadom, jak wiele musi włożyć wysiłku w swoją pracę, aby klient osiągnął upragniony cel, a jak często motywacja na odległość okazuje się niewystarczająca. Aplikacja TiqDiet może przynieść w tej kwestii pewne rozwiązanie.

Aplikacja ta z pewnością usprawni pracę dietetyka i kontakt z klientem. Umożliwia ona wprowadzenie wszelkich indywidualnych zaleceń dla klienta i monitorowanie jego postępów. Wszystko w prostej formie dziennika postępów. Motywacja klienta także wzrasta, bowiem dąży do tego, aby w 100% odhaczyć zalecenia dietetyka, dodatkowo wszystko ma zawsze pod ręką w swoim smartfonie.

Aplikacji tego typu jest wiele. Współczesny świat technologii oferuje nam dużo rozwiązań, dzięki którym możemy kontrolować swoje poczynania sportowe czy dietetyczne. We wszystkich aplikacjach fitness system kontrolowania i wizualizacji wyników, a także rywalizacja wśród znajomych wpływa na zwiększenie motywacji i wytrwanie w postanowieniach. Aplikacja TiqDiet jest jednak jedyną, w której po drugiej stronie mamy specjalistę. Bo to właśnie on kontroluje nasze wyniki i obserwuje postępy, a także dopasowuje kolejne zalecenia. To z pewnością duże usprawnienie kontaktu specjalista – klient.

Literatura:

http://tiqdiet.com/

 

Oceń
TiqDiet – aplikacja dla dietetyków. Zrewolucjonizuje Twoją pracę! - 6.6/10. Oddano 16 głosy.
ponad miesiąc temu

Opinie

  • Kasia 17.03.2016, 10:36

    Zapowiada się ciekawie. Chętnie przetestuję! Zapisałam się na stronie. Czy wiadomo, kiedy TiqDiet będzie już dostępny?

    Odpowiedz

Napisz swoją opinię

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?