trening siłowy

Oceń
trening siłowy - 3.0/5. Oddano 1 głosy.

Dieta czy ćwiczenia – co lepsze na odchudzanie?

Marcin Grzelak ponad miesiąc temu

Jedyną skuteczną metodą na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej jest przede wszystkim zdrowa zbilansowana dieta, a także odpowiednio dobrany trening. Co prawda nie trzeba mieć doktoratu z fizjologii, aby to wiedzieć, ale większość początkujących adeptów siłowni często popełnia wiele elementarnych błędów żywieniowych, jak i treningowych, z których nie zdają sobie sprawy.

Zabawy z ciężarami: progresja ciężaru kontra stały ciężar

Damian Adamiak ponad miesiąc temu

Jedną z popularnych metod treningowych jest zmiana ciężaru pomiędzy wykonywaniem poszczególnych serii. Jakie korzyści niesie takie rozwiązanie?

Superserie – prosty sposób na zwiększenie intensywności i skrócenie czasu treningu

Damian Adamiak ponad miesiąc temu

Jeżeli nie możemy poświęcić nawet dwóch godzin na ćwiczenia, z pomocą przychodzą takie rozwiązania jak superserie. Przyjrzyjmy się bliżej tej metodzie.

Niezawodne sposoby na piękne nogi

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Każda kobieta chce mieć piękne i zgrabne nogi pozbawione wszelkich niedoskonałości – jak modelki w reklamach. Niestety, aby mieć piękne nogi kobiety muszą walczyć z wieloma niedoskonałościami m.in. żylakami czy cellulitem. Jak sobie z nimi radzić i jak osiągnąć nogi, których nie będziemy się wstydzić zakładając spódniczkę mini?

Trening siłowy dla początkujących – założenia i plan

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Dowiedz się jak zbudować skuteczny plan treningu siłowego dla początkujących. Dobrze ułożony, posiada kilka niezbędnych elementów, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie potencjału organizmu.