musli

Najlepsza przekąska – niedocenione orzechy laskowe

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Dlaczego wciąż mówi się tylko o orzechach włoskich zapominając o innych rodzimych gatunkach orzechów? Dziś przyjrzymy się orzechom laskowym – cennym, lecz nadal niedocenianym.

Najważniejszy posiłek dnia, czyli śniadanie z perspektywy dietetyka

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Śniadanie nie raz określane jest jako najważniejszy posiłek dnia. Z tego powodu nie warto go omijać w celu utrzymania szczupłej sylwetki, lecz zadbać, aby było zdrowe i wartościowe dla naszego organizmu.

10 najlepszych dodatków do porannej owsianki lub musli

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Przedstawiamy Wam najlepszy sposób na pożywne śniadanie. Owsianka, którą z pewnością wielu z Was kojarzy z dzieciństwa, również dobrze i dziś może spełniać swoje funkcje.

Ranking popularnych batonów zbożowych

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów batonów zbożowych. Przekonaj się co w sobie zawierają te popularne i uchodzące za zdrowe batoniki. Dowiedz się na co zwracać uwagę i który produkt wydaje się być najlepszym wyborem tego rodzaju słodyczy.

Batoniki musli

mgr Magdalena Borowiec ponad miesiąc temu

Batoniki musli to szybka, bardzo smaczna i wartościowa przekąska, która nadaje się do szkoły, pracy, bądź jako poczęstunek na przyjęcie gości. Samodzielne ich przygotowanie umożliwi Wam dołączenie ulubionych składników oraz pozwoli uniknąć dodatku cukru, bądź syropu glukozowo- fruktozowego, którego spożywanie nie jest wskazane.

Domowe musli. Zdrowa alternatywa dla tradycyjnego śniadania

Emilia Muchowska ponad miesiąc temu

Musli zawiera dużo błonnika, białka roślinnego witamin i mikroelementów. Zobacz jak przyrządzić zdrowe musli, a jakiego koniecznie unikać!