młody jęczmień

Oceń
młody jęczmień - 3.0/5. Oddano 1 głosy.

młody jęczmień

W ostatnim czasie jest o nim coraz głośniej. Młody jęczmień dostępny jest najczęściej w postaci zielonego proszku. Może być z powodzeniem dodawany do wszelkiego rodzaju dań i koktajli. Znana jest również kuracja z młodego jęczmienia, która pomoże Ci zdobyć i utrzymać świetną kondycję zarówno fizyczną jak i psychiczną. Zapraszamy do naszych artykułów, w których znajdziecie mnóstwo informacji o bogatym składzie młodego jęczmienia i licznych pozytywnych efektach jego stosowania.

Młody jęczmień. Właściwości, zastosowanie i skład rośliny, która podbija serca Polaków

Marta Florczak ponad miesiąc temu

Młody jęczmień mimo, iż nie jest nowością w świecie dietetyki, to zdobywa coraz więcej zwolenników ze względu na swój skład. Przyjrzyjmy się mu bliżej.

Trawa jęczmienna - skład, właściwości i możliwości zastosowania

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Cudowne właściwości jednej z najstarszych roślin świata.

Młody jęczmień na odchudzanie. Jego stosowanie szybko przyniesie upragnione efekty!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zielony proszek króluje w dietach znanych osób na całym świecie, ale i coraz więcej z nas po niego sięga. Nic dziwnego skoro w widoczny sposób poprawia i polepsza nasze samopoczucie i kondycję organizmu.

 Sok z zielonego jęczmienia

Sok z zielonego jęczmienia

Młody jęczmień najlepiej spożywać w postaci soku, bądź dodawany do koktajli. Jak go przygotować? Wystarczy w szklance chłodnej wody bądź soku rozpuścić zakupiony wcześniej proszek i pić 20–30 minut przed posiłkiem.

Młody jęczmień. Sprawdzone przepisy na każdą okazję

Magdalena Mirta ponad miesiąc temu

Młody jęczmień ma wiele właściwości, które świetnie wpływają na kondycję naszego ciała i samopoczucie. Sprawdź jak możesz go wykorzystać w swojej kuchni.

Zielony jęczmień – cena

Na rynku znajduje się dość duża liczba sprzedawców oferujących zakup młodego jęczmienia, stąd jego cena potrafi zaskoczyć. Już za 300 g możemy zapłacić od 70 do 180 zł. Wszystko zależy od sposobu pozyskiwania proszku i jego przetwarzania oraz konkurencji i reklamy.

Czy spożywanie młodego jęczmienia ma sens?

Jeśli chcesz tylko schudną i oczekujesz, że młody jęczmień sprawi, że po jednej szklance wypitego soku ubędzie Ci 3 kg, to nie ma sensu.  Na odchudzanie nie ma lepszej recepty niż zbilansowana dieta i regularny wysiłek fizyczny. Młody jęczmień jednak może wspomóc Twoje wysiłki, przyspieszy przemianę materii i zapewni uczucie sytości. Biorąc pod uwagę jego liczne i niezwykle cenne składniki, jego spożywanie w celu utrzymania świetnej kondycji fizycznej i psychicznej jest jak najbardziej sensowne.