dieta białkowa

Oceń
dieta białkowa - 3.0/5. Oddano 1 głosy.

Dieta wysokobiałkowa. Zasady, jadłospis i efekty

Czy jednak stosowanie wysokobiałkowych diet stanowi długo poszukiwane panaceum na smukłą i zgrabną sylwetkę? Czy jest to całkowicie bezpieczne? Dla kogo ten model żywienia może okazać się niewłaściwy? Odpowiedzi na powyższe pytania możecie Państwo odnaleźć w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Dieta oxy – zalety i wady popularnej diety proteinowej

Sonia Walla ponad miesiąc temu

Najbardziej popularna z diet proteinowych – dieta Dukana – zdaje się jednak słabnąć na popularności. Jej miejsce powoli zajmuje jej młodsza „siostra” – dieta oxy. Czy można więc uważać ją za nowszą, doskonalszą wersję protokołu proteinowego autorstwa Dukana? Czy jest to raczej „siostra bliźniaczka”, która również przyniesie szybkie rezultaty kosztem utraty zdrowia?

Dieta białkowa – zasady, wskazania, produkty oraz jadłospis

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Dieta bogato białkowa zyskała w ostatniej dekadzie na dużej popularności, gównie dzięki diecie Dukana. Obecnie dzięki poszerzeniu badań oraz analizie skutków dla organizmu, dieta ta uznana została za niepolecany sposób redukcji masy ciała za względu na nadmiar białka w racji pokarmowej.

Dieta OXY – zasady, etapy, efekty, przeciwwskazania i dania nowej diety białkowej

Karolina Kowalska ponad miesiąc temu

Dieta OXY to nowa dieta proteinowa, która ma stanowić alternatywę dla kontrowersyjnej diety Dukana. Została opracowana w Polsce przez dietetyczkę Patrycję Mazur. Dieta ta zyskuje coraz większą popularność. Świadczyć o tym może zajęcie pierwszego miejsca na portalu rankingdiet.pl

Diety cud, czyli skutki "szybkiego odchudzania"

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Schudnąć można na wiele sposobów, ale czy naprawdę warto?

Dieta białkowo-tłuszczowa na redukcji – jadłospis i efekty

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Poznaj jadłospis i efekty jednej z najbardziej skutecznych diet na redukcje.

Dieta Dukana, czyli jak zniszczyć sobie zdrowie

Anna Bochenek ponad miesiąc temu

Z badań rynku księgarskiego wynika, że co 10 osoba w Polsce przeczytała książkę o diecie Dukana. Zresztą, nie potrzeba badań, aby zobaczyć jaka jest ona popularna. Jestem pewna, że każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę, która odchudzała się tą metodą.

Fakty i mity dotyczące odchudzania – cz.3

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

W kolejnej części “Fakty i Mity” dowiecie się, dlaczego warto ćwiczyć i czy prawdą jest, że aktywność fizyczna poprawia samopoczucie. Poznacie również parę ciekawostek m. in. na temat diety białkowej.

Dieta Dukana jadłospis

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

Dieta Dukana polega na spożywaniu produktów, właściwych dla konkretnego etapu kuracji. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu zasad, można zyskać szczupłą sylwetkę oraz utrzymać ją na długo po zakończonej diecie.