chipsy

Oceń
chipsy - 3.0/5. Oddano 1 głosy.

Chipsy nie jedno mają imię… paprykowe, solone, bekonowe, a nie dawno również żurawinowe lub fromage. Idealnie pasują jako przekąska na imprezę albo do seansu filmowego. Zachwycający smak i kruchość wręcz zniewalają Cię, nie możesz się od nich oderwać, jesz coraz więcej, aż w końcu pytasz siebie, dlaczego nosisz ze sobą tyle zbędnych kilogramów? Czy zastanawiałeś nad wpływem chipsów na swoje zdrowie? W zebranych tu artykułach znajdziesz odpowiedź oraz pocieszenie. Nie musisz wcale rezygnować z przekąski, wystarczy, jak zamienisz je na ich zdrowszy wariant.

Akrylamid – występowanie w żywności, wpływ na zdrowie

Marta Gzyl ponad miesiąc temu

Akrylamid jest stosowany w przemyśle, ale powstaje także w niektórych produktach żywnościowych. Gdzie znajduje się ten związek, jak powstaje oraz czy jest niebezpieczny dla zdrowia?

Chipsy i ich wpływ na nasze zdrowie

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Chipsy to jedna z najbardziej lubianych, lecz niezdrowych przekąsek. Towarzyszą nam przy oglądaniu filmów, spotkaniach z przyjaciółmi i wielu innych sytuacjach. Jak wpływają one na nasze zdrowie?

Chipsy – kalorie

Czy wiesz, że już 100 g chipsów może zawierać aż 550 kcal! Ile jesteś w stanie zjeść chipsów podczas oglądania filmu czy na imprezie u znajomych? Łatwo to policzyć.

Tłuste dodatki do piwa – dlaczego działają tak destruktywnie na sylwetkę?

Damian Adamiak ponad miesiąc temu

Alkohol wraz z tłustymi przekąskami skutecznie może popsuć ciężko wypracowaną sylwetkę. Co zrobić, aby nie zaprzepaścić swoich wysiłków?

Dietetyczne, owocowe - czy chipsy mogą być zdrowe?

Barbara Kalita ponad miesiąc temu

Czy chipsy mogą być zdrowe? Jak przygotować zdrową, chrupiącą przekąskę?

Zdrowe chipsy z owoców i warzyw

Jest sposób na to, by zachować przekąskę i nie stracić na tym zdrowia. Chipsy z jabłek, truskawek, gruszek czy marchewek. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy chipsy mogą być dietetyczne?

Odpowiedź brzmi: TAK! Wystarczy wybrać, któryś z ich zdrowych zamienników w postaci chipsów z warzyw lub owoców albo upiec chipsy ziemniaczane samodzielnie w domu!