Jesteś na:

Wybierz najlepsze smarowidło do chleba!

16 18 20

Osoby, które dbają o swoje zdrowie i sylwetkę często wyrzucają ze swojej diety masło czy margarynę. Nie jest to jednak konieczne, wystarczy wybrać odpowiednie smarowidło!

Ewa , 23 lata
Podczas 3 miesięcznego odchudzania z Trizerem udało mi się schudnąć 15 kg. Straciłam 5 cm w udach, 13 w biodrach, 11 w talii oraz 2 w bicepsie. Przyjmowałam Trizer 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami...
Marta , 19 lat
Mam lat 19. Zaczęłam dietę od 103 kilogramów. Schudłam 10 kilogramów.Zamierzam zgubić jeszcze 20 – oczywiście z Trizerem. Zaczęłam odchudzanie , bo źle się czułam ze swoją wagą i chciałam zmienić swoje życie na lepsze...
Marta , 19 lat
Mam lat 19. Zaczęłam dietę od 103 kilogramów. Schudłam 10 kilogramów.Zamierzam zgubić jeszcze 20 – oczywiście z Trizerem. Zaczęłam odchudzanie , bo źle się czułam ze swoją wagą i chciałam zmienić swoje życie na lepsze...

Najlepsze smarowidło do chleba

Osoby na dietach redukcyjnych nie tylko minimalizują spożycie smarowidła do chleba, ale także chleba – co wcale nie jest wymagane. Dobry jakościowo chleb, najlepiej ciemny i pełen ziaren może stać się podstawą posiłków nawet na diecie odchudzającej i źródłem ważnego w tym czasie błonnika! Nie warto więc wyrzucać chleba ze swojej diety.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pomiędzy margaryną a masłem, zdecydowanie polecamy masło. Pomimo większej zawartości tłuszczu, masło jest także źródłem witamin A,D,E  a także kwasu linolowego. Nienasycone kwasy z grupy omega-6 odpowiedzialne są za szereg funkcji w organizmie, ponadto hamuje rozrost komórek rakowych.

W przeciwieństwie do masła, skład margaryny nie jest tak bogaty. W większości stanowi go woda, a także kwasy tłuszczowe o konfiguracji trans. Choć masło również zawiera tłuszcze trans w niewielkiej ilości i są one pochodzenia naturalnego a nie jak w margarynie wynikiem produkcji.

Do smarowania chleba równie dobrze może nam posłużyć olej kokosowy. Spośród wymienionych produktów jego skład jest najbogatszy. Wykazano także jego pozytywne działanie na utrzymanie pięknej i szczupłej sylwetki. Jest więc produktem idealnym dla osób odchudzających się.

Oceń
Wybierz najlepsze smarowidło do chleba! - 7.7/10. Oddano 6 głosy.
ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?