Jesteś na:

Trizer – spalacz tłuszczu wykorzystujący siłę natury!

16 18 20

Trizer to zestaw składający się ze spalacza tłuszczu i spersonalizowanej diety.

Obecnie na rynku suplementów jest wiele spalaczy obiecujących spektakularne efekty w niedługim czasie. Warto przyjrzeć się ich składom, bowiem w większości okazuje się, że wypełnione są chemią, która powoli wyniszcza organizm. Inaczej jednak jest ze spalaczem tłuszczu Trizer. Opiera się on na naturalnych wyciągach z roślin. Ich właściwości przyspieszające metabolizm, pobudzające i ułatwiające spalanie tkanki tłuszczowej zostały wielokrotnie udowodnione. Precyzyjnie dobrane i zbilansowane sprawiają, że spalacz ten jest skuteczny i bezpieczny dla zdrowia.

Składnik Działanie
chrom, L-tyrozyna stłumienie głodu, redukcja podjadania
kofeina, synefryna mobilizacja tłuszczu
EGCG, kofeina spalanie tłuszczu
kapsaicyna, guarana przyspieszenie metabolizmu
mniszek lekarski, pokrzywa diureza

L-tyrozyna jest aminokwasem, który dostarcza organizmowi cennego azotu. Spośród innych aminokwasów wyróżnia ją specjalne działanie na neuroprzekaźniki w mózgu, dzięki czemu organizm wytwarza większą dawkę dopaminy. Ten popularnie nazywany „hormonem szczęścia” poprawia samopoczucie i redukuje negatywne emocje, które najczęściej staramy się zminimalizować sięgając po kolejne przekąski. Razem z chromem – naturalnym pierwiastkiem obecnym w organizmie człowieka, minimalizuje chęć podjadania i tłumi głód, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować swoje posiłki.Trizer spalacz tłuszczu

Kolejny zagadkowy składnik na liście suplementu to synefryna, która jest niczym innym jak substancją pozyskiwaną z gorzkiej pomarańczy. Synefryna pobudza receptory beta-3 adrenaliny w tkankach tłuszczowych. Dzięki temu oporna tkanka tłuszczowa zostaje przygotowana do spalania. Zapoczątkowuje to naturalny proces lipolizy, czyli rozbicia trójglicerydów zgromadzonych w komórkach tłuszczowych.

EGCG, czyli galusan epigallokatechia pozyskiwana z zielonej herbaty. Ponownie pod skomplikowaną nazwą kryje się naturalna substancja. Właściwości zielonej herbaty przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej są już dobrze znane. W składzie Trizera wykorzystano skoncentrowaną ilość substancji odpowiedzialnej za odchudzające właściwości zielonej herbaty. Ponadto wzmocniona została obecnością kofeiny.

Kapsaicyna to substancja znajdująca się między innymi w przyprawie chili. Razem z guaraną stanowią substancje pobudzające proces termogenezy organizmu. Zwiększona temperatura ciała przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu, a tym samym do szybszego spalania także już zgromadzonej tkanki tłuszczowej, która zostaje zamieniona na energię.  

Mniszek lekarski i pokrzywa przyczyniają się do diurezy. Dzięki tym ziołom łatwiej pozbyć się z organizmu zatrzymanej wody podskórnej, która jest przyczyną zwiększonej masy ciała, uczucia opuchnięcia i problemów z przemianą materii. Naturalne zioła pomogą przywrócić homeostazę organizmu bez jego odwodnienia.

Trizer spalacz tłuszczu

Skład Trizera jak widać jest w pełni naturalny i pozyskiwany z wyciągów roślin i owoców. Jego skuteczność zwiększa odpowiednie zbilansowanie i dobór składników. Dzięki temu możliwa jest redukcja opornego tłuszczu bez ryzyka dla zdrowia.

Skład spalacza tłuszczu z pewnością wyróżnia go na rynku suplementów. Jednak kolejnym elementem, który zwiększa zainteresowanie Trizerem wśród konsumentów jest spersonalizowana dieta. Zespół dietetyków firmy Trizer dla każdego klienta tworzy zindywidualizowaną dietę opartą na jego preferencjach smakowych. Dieta ta nie ma nic wspólnego z niebezpiecznymi głodówkami, monoskładnikowymi dietami typu Dukan czy dieta kapuściana. Wypełnia ona zapotrzebowanie na wszystkie makro i mikroelementy niezbędne dla funkcjonowania organizmu, a także uczy zdrowych nawyków żywieniowych.

Trizer spalacz tłuszczu

Spalacz tłuszczu Trizer cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród klientów, chcących spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, pozbyć się nadwagi i poprawić swoje samopoczucie. Opinie i liczne metamorfozy, które można znaleźć w internecie mówią same za siebie. Osoby stosujące Trizer nie tylko podkreślają jego skuteczność w spalaniu tkanki tłuszczowej, ale także w poprawie zdrowia i samopoczucia. Odpowiednie uzupełnienie składników odżywczych skutkuje poprawą wyglądu skóry, włosów i paznokci.

Warto wykorzystać naturalną siłę owoców i ziół. W bezpieczny dla zdrowia sposób zyskać piękną i szczupłą sylwetkę.

Oceń
Trizer – spalacz tłuszczu wykorzystujący siłę natury! - 7.8/10. Oddano 20 głosy.
ponad tydzień temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?