Jesteś na:

zakwaszenie organizmu

Jonizacja wody – co to jest, wpływ na zdrowie

Paulina Hetwer ponad miesiąc temu

Podobnie jak producenci suplementów diety mających odkwaszać organizm, dystrybutorzy jonizatorów wody wprowadzają nas w błąd. Ceny urządzeń sięgają blisko tysiąca złotych – a to niemało za zupełnie bezużyteczny gadżet.

Graviola – właściwości i zastosowanie flaszowca

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Graviola to zielone, peruwiańskie owoce przypominające wyglądem naszego rodzimego kasztana. Co ciekawe, niepozorny owoc ceniony niegdyś wyłącznie za właściwości przeciwbakteryjne oraz zapobiegające powstawaniu wrzodom, został przebadany przez Instytut Narodowy Raka w USA oraz Uniwersytet Purdue w USA, a wyniki przeprowadzonych badań okazały się zaskakujące!

Skuteczność tabletek na odkwaszanie organizmu

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zakwaszanie organizmu może być bardzo niebezpieczne dla zdrowa. Niestety przez źle zbilansowaną dietę, grozi ono każdemu. Warto więc przyjrzeć się sposobom na zapobieganie i leczenie zakwaszenia organizmu.

Kilka rad dietetyczny na zakwaszenie organizmu

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zakwaszenie organizmu jest dość częstym i niebezpiecznym skutkiem nieprawidłowej diety. Może prowadzić do licznych chorób. Dowiedz się, co włączyć do swojej diety, aby się przed nim uchronić!

Zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej – zalecenia dietetyczne

Marta Gzyl ponad miesiąc temu

Organizm funkcjonuje prawidłowo, gdy jest zachowana równowaga kwasowo-zasadowa. Stres, nałogi, leki, brak aktywności fizycznej, nieodpowiednia dieta i spożywanie przetworzonych posiłków i to najczęściej w pośpiechu może skutkować zaburzeniem homeostazy organizmu. Co to naprawdę znaczy i dlaczego jest tak ważne?

Odkwaszenie organizmu. Dieta alkalizująca kontra tabletki

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Równowaga kwasowo-zasadowa jest istotnym czynnikiem prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych w organizmie. Jednak czasem ta równowaga zostaje zachwiana.

Zakwaszenie organizmu - przyczyny, objawy i dieta

Kozak Natalia ponad miesiąc temu

Twój organizm jest zaśmiecony? Uważaj, zakwaszenie orgaznimu może być niebezpieczne dla Twojego zdrowia!