uroda

10 zalet stosowania zdrowej diety redukcyjnej

Sonia Walla ponad miesiąc temu

Zdając sobie sprawę, dlaczego warto się zdrowo odchudzać, nie tylko utrzemy nosa nieżyczliwym komentatorom, ale też będziemy bardziej świadomi możliwych efektów naszego działania i zdeterminowani, by je osiągnąć.

Prawidłowa pielęgnacja to podstawa zdrowych i lśniących włosów

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Jeśli borykasz się z wysuszonymi i łamiącymi się włosami pozbawionymi blasku, zwróć uwagę na sposób ich pielęgnacji. Być może w tym tkwi problem!

Sir­tu­iny – mole­ku­larna "fon­tanna mło­do­ści’’

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Nad sekre­tem dłu­go­wiecz­no­ści od wielu lat inten­syw­nie pra­cują zespoły badaw­cze na całym świe­cie. Ich szcze­gólną uwagę zaj­mują ostat­nio sir­tuiny. Dowiedz się, czym są i w jaki spo­sób mogą pomóc nam zacho­wać mło­dość.

Alantoina składnikiem eliksiru młodości

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Czy powszechny składnik wielu kremów do pielęgnacji ciała może okazać się kluczem do długowieczności?

Dieta młodości – zasady, zalecane produkty

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Odpowiedni dobór produktów spożywczych potrafi opóźniać proces starzenia i przedłużać życie nawet o 30%. Sprawdź, jakich zasad przestrzegać, aby na długo cieszyć się zdrowiem i młodym wyglądem.

Niezawodne sposoby na piękne nogi

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Każda kobieta chce mieć piękne i zgrabne nogi pozbawione wszelkich niedoskonałości – jak modelki w reklamach. Niestety, aby mieć piękne nogi kobiety muszą walczyć z wieloma niedoskonałościami m.in. żylakami czy cellulitem. Jak sobie z nimi radzić i jak osiągnąć nogi, których nie będziemy się wstydzić zakładając spódniczkę mini?

Aktynoterapia – wskazania, przeciwwskazania, biostymulacja i efekty

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Terapia sztucznie generowanym światłem to stosunkowo nowa, ale bardzo skuteczna metoda. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wypróbuj na własnej skórze i ciesz się zdrowiem i urodą!

Nowe sposoby pielęgnacji skóry prosto od naukowców

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Skóra równie ważną częścią ciała jak każda inna. Utrzymywanie jej w zdrowiu i stosowanie odpowiedniej pielęgnacji powinno być obowiązkiem każdego. Oto nowinki ze świata nauki, które Wam w tym pomogą!

Joga twarzy – naturalny i darmowy sposób na wiecznie młodą twarz

Joanna Rojkowicz ponad miesiąc temu

Masz już dość testowania kremów przeciwzmarszczkowych, które nie przynoszą wymarzonych efektów? Chcesz ujędrnić swoją skórę i pomóc jej zwalczać objawy starzenia? Wypróbuj zestaw ćwiczeń, który poprawi wygląd twojej twarzy!

Odmłodzenie przez jedzenie – 8 wskazówek które warto znać!

Dominika Jurkowska ponad miesiąc temu

Nasz wygląd zewnętrzny w dużej mierze zależy od stanu wewnętrznego organizmu. Starzenie się organizmu zachodzi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz naszego ciała. Jaki z tego morał? Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu zdrowszy styl życia. Banalne? A jednak skuteczne!

Pielęgnacja szyi i dekoltu. Domowe sposoby na młodo wyglądającą skórę

Paulina Michalak ponad miesiąc temu

Już od dziś zacznij zapobiegać przedwczesnemu pojawieniu się zmarszczek. Wystarczy zmienić kilka przyzwyczajeń, by poprawić wygląd szyi i dekoltu.

Obraz ciała w mass mediach i jego wpływ na zadowolenie z własnego wyglądu

Agnieszka Galas-Konsor ponad miesiąc temu

Na sposób postrzegania siebie, szczególnie ocenę swojego wyglądu w dużej mierze wpływają mass media i ideały piękna, które kierują. Czy rzeczywiście staramy się być tacy jak one? Czy wyjdzie nam to na dobre?

Długie rzęsy – sposoby na ich otrzymanie

Kamila Maciejko ponad miesiąc temu

Najdroższy, reklamowany w telewizji tusz do rzęs to nie jedyny sposób na pogrubione i wydłużone rzęsy. Istnieje kilka innych sposobów na uwodzicielskie spojrzenie. Poznaj je i wybierz dla siebie najlepszy!

Pomiędzy kosmetykami drogeryjnymi, a naturalnymi istnieje różnica. Sprawdź jaka

Emilia Muchowska ponad miesiąc temu

Obok komercyjnych produktów znanych marek istnieją również mniej popularne kosmetyki naturalne. Dowiedz się więcej o kupowanych przez ciebie kosmetykach, pomoże ci to w kolejnych zakupach.

Sucha, tłusta, naczynkowa, mieszana, alergiczna - domowe sposoby na każdą cerę

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Sucha, wrażliwa, trądzikowa, naczynkowa, przetłuszczająca się...Czasem możemy mieć wrażenie, jakby do naszej skóry, istniała jakaś instrukcja obsługi, z którą powinniśmy się zapoznać. Jak więc odnaleźć drogę do porozumienia z własną cerą?

Dobry sen może wpływać na nasze zdrowie i nie tylko…

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Sen jest bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka. To czas regeneracji organizmu i nabierania sił na zmagania dnia codziennego.

Składniki mineralne na zdrową, piękną skórę i mocne paznokcie

Marta Florczak ponad miesiąc temu

Brak składników mineralnych w codziennym odżywianiu wpływa niekorzystnie na nasze paznokcie i skórę. Sprawdź czego potrzebujesz.

Składniki mineralne niezbędne w pielęgnacji naszych włosów

Marta Florczak ponad miesiąc temu

Wypadają Ci włosy? Sprawdź, jakiego składnika mineralnego brakuje w Twojej diecie.

Oliwa z oliwek stosowana nie tylko w kuchni! Wpływa na włosy, paznokcie i skórę twarzy!

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Ten prosty dodatek do potraw może być używany na wiele różnych sposobów. I naprawdę działa.