Jesteś na:

szparagi

Przygotowanie szparagów – jak obierać, gotować, mrozić, podawać. Potrawy ze szparagów

Ewa Świndryk ponad miesiąc temu

Chcesz poznać smak szparagów, jednak nie wiesz jak zabrać się za ich obróbkę? Odpowiednio przygotowane szparagi, przez niektórych określane są mianem najsmaczniejszych warzyw. Poznaj szparagi i metody ich przygotowania.

Szparagi idealnym warzywem na diecie odchudzającej

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

W czasie diety redukcyjnej staramy się jeść produkty lekkie i niskokaloryczne, aby łatwiej było nam zachować odpowiedni bilans kaloryczny. W tym kontekście na uwagę zasługują szparagi.

Szparagi – rodzaje, właściwości, gotowanie i przepisy

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Szparagi są niejako zwiastunem wiosny. Cieszą się dużą liczbą smakoszy, a sposobów na ich przyrządzenie jest mnóstwo. Znaleźć je można w menu wielu restauracji, ale coraz częściej pojawiają się w jadłospisie domowym. Przez medycynę ludową cenione były za swe lecznicze właściwości.

Szparagowa zupa krem

mgr Magdalena Borowiec ponad miesiąc temu

Sezon szparagowy w pełni, dlatego dzisiaj proponuje Wam zupę krem z zielonych szparagów. Jest to bardzo smaczne, niskokaloryczne oraz szybkie w wykonaniu danie, które jest źródłem wielu witamin i składników mineralnych.

Przepis na jajko w koszulce na szparagach

mgr Magdalena Borowiec ponad miesiąc temu

Za oknem słonecznie, w sklepach nowalijki, więc czas na lekkie wiosenne danie ! Jajko w koszulce na szparagach to idealna niskokaloryczna kompozycja, którą każdy z Was jest w stanie szybko przygotować.