Jesteś na:

cellulit

Oceń
cellulit - 5.0/5. Oddano 1 głosy.

cellulit

Pomarańczowa skórka to problem niejednej kobiety. Często to właśnie przez nią naturalne piękno chowane jest w długie spodnie i spódnice. A wcale tak być nie musi. To problem, którego możesz się pozbyć nie tylko drogimi zabiegami, ale już dziś, już teraz w domowym zaciszu. Przestań się chować i pokaż to, co masz najpiękniejsze. Poniżej zebraliśmy dla Was artykuły, w których znajdziecie domowe sposoby na cellulit, najbardziej efektywne ćwiczenia i dietę, która wspomoże waszą walkę. Zacznij już teraz i na lato pokaż zgrabne i gładkie nogi.

Sposoby na cellulit – tabletki, masażer, peeling kawowy i bańki chińskie

Martyna Jaros ponad miesiąc temu

Cellulit jest coraz powszechniej spotykanym schorzeniem, które w przeważającej części dotyczy kobiet. To nie tylko nieestetyczny wygląd zewnętrznej powłoki skóry, ale i szereg istotnych zaburzeń wewnątrz organizmu. W miarę rozwoju wiedzy medycznej i kosmetologicznej, jak i wpływu odpowiedniej diety na rozwój cellulitu, z powodzeniem można skutecznie zapobiegać oraz leczyć wszelakie problemy skórne.

Olejek imbirowy – właściwości, zastosowanie, cena, jak stosować

Paulina Hetwer ponad miesiąc temu

Olejek imbirowy może mieć zastosowanie w wielu schorzeniach. Kiedy może nam pomóc i w jaki sposób z niego korzystać?

Niezawodne sposoby na piękne nogi

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Każda kobieta chce mieć piękne i zgrabne nogi pozbawione wszelkich niedoskonałości – jak modelki w reklamach. Niestety, aby mieć piękne nogi kobiety muszą walczyć z wieloma niedoskonałościami m.in. żylakami czy cellulitem. Jak sobie z nimi radzić i jak osiągnąć nogi, których nie będziemy się wstydzić zakładając spódniczkę mini?

Sauna na cellulit

Istnieje wiele rodzajów saun. Wyróżniamy mokrą, suchą i infarded. W walce z cellulitem najbardziej pomocna okaże się sauna infarded. Promienie podczerwone ogrzewając ciało oczyszczą skórę i zredukują cellulit, a także wspomogą proces odchudzania.

Aktynoterapia – wskazania, przeciwwskazania, biostymulacja i efekty

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Terapia sztucznie generowanym światłem to stosunkowo nowa, ale bardzo skuteczna metoda. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wypróbuj na własnej skórze i ciesz się zdrowiem i urodą!

Najskuteczniejsze zabiegi na cellulit

Julia Sikora ponad miesiąc temu

Jak walczyć z cellulitem, czyli zmartwienie współczesnych kobiet

Cellulitu można się pozbyć sprawdzonymi, domowymi sposobami

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Chcesz poznać upragnione rozwiązanie na problem cellulitu?

Domowe sposoby na cellulit

Nie tylko drogie kremy i zabiegi są w stanie zredukować pomarańczową skórkę. Najpierw wypróbuj domowe sposoby. Oprócz masaży i kąpieli, pamiętaj o diecie i odpowiednich ćwiczeniach. To najlepsze sposoby na cellulit.

Skuteczna dieta na cellulit - tabletki, kremy i zabiegi to za mało!

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Prawdziwa zmora, spędza sen z powiek młodym, nawet szczupłym kobietom. Walczymy z nim różnymi sposobami. O czym mowa? Dzisiaj na świeczniku - cellulit.

Rodzaje cellulitu

Cellulit może być obrzękowy, cyrkulacyjny bądź tłuszczowy. Każdy rodzaj wymaga innego traktowania. Rozpoznaj swój rodzaj cellulitu i dopasuj najefektywniejsze zabiegi redukujące.