Jesteś na:

cellulit

Oceń
cellulit - 5.0/5. Oddano 1 głosy.

cellulit

Pomarańczowa skórka to problem niejednej kobiety. Często to właśnie przez nią naturalne piękno chowane jest w długie spodnie i spódnice. A wcale tak być nie musi. To problem, którego możesz się pozbyć nie tylko drogimi zabiegami, ale już dziś, już teraz w domowym zaciszu. Przestań się chować i pokaż to, co masz najpiękniejsze. Poniżej zebraliśmy dla Was artykuły, w których znajdziecie domowe sposoby na cellulit, najbardziej efektywne ćwiczenia i dietę, która wspomoże waszą walkę. Zacznij już teraz i na lato pokaż zgrabne i gładkie nogi.

Olejek imbirowy – właściwości, zastosowanie, cena, jak stosować

Paulina Hetwer ponad miesiąc temu

Olejek imbirowy może mieć zastosowanie w wielu schorzeniach. Kiedy może nam pomóc i w jaki sposób z niego korzystać?

Niezawodne sposoby na piękne nogi

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Każda kobieta chce mieć piękne i zgrabne nogi pozbawione wszelkich niedoskonałości – jak modelki w reklamach. Niestety, aby mieć piękne nogi kobiety muszą walczyć z wieloma niedoskonałościami m.in. żylakami czy cellulitem. Jak sobie z nimi radzić i jak osiągnąć nogi, których nie będziemy się wstydzić zakładając spódniczkę mini?

Aktynoterapia – wskazania, przeciwwskazania, biostymulacja i efekty

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Terapia sztucznie generowanym światłem to stosunkowo nowa, ale bardzo skuteczna metoda. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej. Wypróbuj na własnej skórze i ciesz się zdrowiem i urodą!

Sauna na cellulit

Istnieje wiele rodzajów saun. Wyróżniamy mokrą, suchą i infarded. W walce z cellulitem najbardziej pomocna okaże się sauna infarded. Promienie podczerwone ogrzewając ciało oczyszczą skórę i zredukują cellulit, a także wspomogą proces odchudzania.

Najskuteczniejsze zabiegi na cellulit

Julia Sikora ponad miesiąc temu

Jak walczyć z cellulitem, czyli zmartwienie współczesnych kobiet

Cellulitu można się pozbyć sprawdzonymi, domowymi sposobami

Zofia Mikoś ponad miesiąc temu

Chcesz poznać upragnione rozwiązanie na problem cellulitu?

Skuteczna dieta na cellulit - tabletki, kremy i zabiegi to za mało!

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Prawdziwa zmora, spędza sen z powiek młodym, nawet szczupłym kobietom. Walczymy z nim różnymi sposobami. O czym mowa? Dzisiaj na świeczniku - cellulit.

Domowe sposoby na cellulit

Nie tylko drogie kremy i zabiegi są w stanie zredukować pomarańczową skórkę. Najpierw wypróbuj domowe sposoby. Oprócz masaży i kąpieli, pamiętaj o diecie i odpowiednich ćwiczeniach. To najlepsze sposoby na cellulit.

Rodzaje cellulitu

Cellulit może być obrzękowy, cyrkulacyjny bądź tłuszczowy. Każdy rodzaj wymaga innego traktowania. Rozpoznaj swój rodzaj cellulitu i dopasuj najefektywniejsze zabiegi redukujące.