BMI

Poznaj wskaźniki, które pomogą Ci skomponować zbilansowaną dietę

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Zbilansowana dieta jest najzdrowszym i najlepszym sposobem żywienia. Nie ma jednak stałego jadłospisu dla wszystkich. Aby skomponować własną dietę, najpierw należy poznać swój organizm. Najlepszym do tego sposobem jest obliczenie paru wskaźników.

Popularne aplikacje z kategorii fitness i zdrowie

Karolina Kowalska ponad miesiąc temu

Wśród ogromnej ilości aplikacji na smartfony znajdą się również te, które pomogą utrzymać Ci dietę, przypomną o treningu, a także pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Wybierz dla siebie najlepszą.

Otyłość jest chorobą dotykającą coraz większą liczbę osób

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Otyłość to choroba, z którą możesz walczyć. Zaniedbana prowadzi do śmierci, więc nie zwlekaj i zacznij dbać o swoje zdrowie już dziś.

Wskaźniki, które warto znać i samemu obliczyć

Damian Adamiak ponad miesiąc temu

Dzięki odpowiednim kalkulatorom obliczysz bez problemu m.in. ilość kalorii spalanych podczas podstawowej przemiany materii, a dzięki wskaźnikowi BMI prawidłową masę ciała. Te informacje są niezbędne do ustalenia zdrowej i zbilansowanej diety.

BMI – czy dobrze wszystkim znany wskaźnik jest miarodajny?

Justyna Piekara ponad miesiąc temu

Popularny wskaźnik BMI - czy rzeczywiście jest skuteczny?

Podstawy diety kobiet w ciąży

Ewa Ludwiczak ponad miesiąc temu

Ciąża to bardzo wyjątkowy okres dla kobiety i osób z jej otoczenia. W czasie 9 miesięcy jej ciało staje się jedynym schronieniem, źródłem tlenu i pożywienia dla rozwijającego się dziecka. Jest to czas wspaniały, ale i mocno stresujący, w którym każda kobieta stara się, by nic nie zaburzyło prawidłowego przebiegu ciąży.