Jesteś na:

antykoncepcja

Tabletki antykoncepcyjne, które nie obniżają libido!

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Nowe tabletki hormonalne dostępne na rynku nie powodują spadku libido u kobiet! Porozmawiaj ze swoim ginekologiem w celu prawidłowego dobrania tabletek antykoncepcyjnych.

Czy tabletki antykoncepcyjne powodują wzrost wagi?

Karolina Kowalska ponad miesiąc temu

Wiele kobiet unika tabletek antykoncepcyjnych ze strachu przed utrata szczupłej sylwetki. Jaka jest prawda? Czy tabletki antykoncepcyjne rzeczywiście powodują tycie?

Sceny łóżkowe od kuchni – przepis na udane życie intymne

Bonavita.pl ponad miesiąc temu

Życie intymne stanowi niezwykle ważny element życia człowieka. Co zrobić, aby było satysfakcjonujące dla obojga partnerów?

Antykoncepcja hormonalna. Tabletki, plastry, zastrzyki oraz pierścienie

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Obecnie istnieje szereg metod zapobiegających ciąży. Jednym z najpopularniejszych sposobów, zarazem stosunkowo skutecznym w porównaniu z innymi jest antykoncepcja hormonalna. Pozytywnym aspektem tej metody jest przede wszystkim łatwość stosowania, co dla wielu kobiet jest jednym z ważniejszych argumentów.

Naturalna antykoncepcja. Metoda kalendarzowa, termiczna, śluzowa, objawowo-termiczna

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Metody naturalne planowania potomstwa, choć nieinwazyjne i oparte na biologii, nie stanowią najlepszej formy ochrony przed niechcianą ciążą. Ich skuteczność jest mocno dyskutowana, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż każdy organizm kobiety różni się od siebie. Bezsprzeczne jest jednak, że naturalna antykoncepcja pozwala żyć i planować potomstwo w zgodzie z naturą i przekonaniami.

Chemiczna, hormonalna, naturalna, mechaniczna. Wybierz najlepszą metodę antykoncepcji

Aleksandra Musiał ponad miesiąc temu

Antykoncepcja nie jedno ma imię. Kiedyś to natura i biologia decydowały o poczęciu, a sposoby planowania potomstwa opierające się na nich nie zawsze były skuteczne. Dziś dostępnych jest wiele środków, które pomagają zapobiegać ciąży.