Jesteś na:

Sylwetka na lato – czy warto robić brzuszki?

16 18 20

Zbliża się lato, a wraz z nim sezon na bikini. Niestety na naszym brzuchu wciąż zalegają pozostałości zimowego snu. Zaczynamy więc intensywne wyzwania i regularnie ćwiczymy brzuszki, chcąc osiągnąć płaską i smukłą talię. Gdzie tkwi błąd?

Płaski brzuch

Musimy Was zmartwić. Wasze siódme poty wylane podczas intensywnych ćwiczenia na brzuch raczej nie dadzą dużych rezultatów, o ile w ogóle zauważycie jakąś różnicę. Miejscowe spalanie tłuszczu to popularny mit, który wciąż powtarzany jest przez wiele osób. Obalamy go więc i powtarzamy – brzuszkami nie spalicie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.

Co więc zrobić? Nie rezygnujcie z ćwiczeń, ale dopasujcie je tak, żebyt spalać jak najwięcej kalorii. Od zawsze drogą do efektywnego odchudzania był deficyt kaloryczny i to się nie zmienia. Najlepiej sięgnąć po treningi interwałowe, bowiem regularne ćwiczenia aerobowe, np. bieganie tym samym tempem codziennie przez 30 min również nie spowoduje spektakularnych efektów.

Zadbajcie także o swoją dietę, niech będzie lekka i pozbawiona produktów wzdymających i zatrzymujących wodę w organizmie. Wówczas szybciej zauważycie u siebie efekty, a to najlepsza motywacja do dalszych starań o szczupłą sylwetkę. Zerknijcie do niezawodnych wskazówek na płaski brzuch. Powodzenia!

Kup dietę już teraz !
Już za 20zł ! Tabela zamienników GRATIS !
Oceń
Sylwetka na lato – czy warto robić brzuszki? - 6.0/10. Oddano 7 głosy.
ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?