Jesteś na:

Roślina niezawodna w regeneracji wątroby!

16 18 20

Roślina, której nie może zabraknąć w apteczce osób cierpiących z powodu źle funkcjonującej wątroby. To idealny i naturalny sposób na regenerację organu.

Ostropest plamisty niezawodny w chorobach wątroby

Źle funkcjonująca wątroba może przysporzyć wielu problemów i utrudnić codzienne życie. Szczególnie odczuwają to osoby z chorobą alkoholową, wirusowym zapaleniem wątroby typu C, marskością wątroby czy stłuszczeniem wątroby. Ostropest plamisty jest idealną rośliną wspomagającą leczenie odwykowe i odbudowę wątroby po przebytych chorobach.

Ta niezwykła roślina swoje właściwości zawdzięcza głównie zawartemu w niej silnemu przeciwutleniaczu – sylimarynie. Substancja ta działa silnie odtruwająco i regeneracyjnie na wątrobę. Można ją znaleźć także w lekach lub sięgnąć po naturalne źródło, czyli ostropest plamisty.

W prewencji chorób wątroby, a także w ich leczeniu ważną rolę odgrywa dieta. Jeśli chcemy cieszyć się zdrową wątrobą zapoznajmy się z najważniejszymi wskazówkami diety wątrobowej. To właśnie ona ochroni nas przed groźnymi dla zdrowia chorobami.

Kup ostropest plamisty z rabatem 3% już teraz !
(wpisz bonavita w polu „kod specjalny” w koszyku)

Oceń
Roślina niezawodna w regeneracji wątroby! - 6.6/10. Oddano 58 głosy.
ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?