Jesteś na:

Odchudzasz się? Nie zapomnij o białej morwie!

16 18 20

Biała morwa jest rośliną pochodzącą z Chin. Naukowcy z  Włoch udowodnili jej właściwości przyspieszające redukcję tkanki tłuszczowej, także z okolic ud i talii!

Biała morwa niezastąpiona na redukcji

Jeśli chcesz schudnąć na stałe, musisz poświęcić więcej czasu niż tydzień – jak obiecują to wszystkie diety cud. Stopniowe pozbywanie się tkanki tłuszczowej dzięki dobrze zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej da o wiele bardziej długotrwałe efekty. Można nieco przyspieszyć ten efekt uzupełniając dietę odpowiednimi produktami. Jednym z nich jest morwa biała.

Morwa biała przypomina nieco jeżyny. Bogata jest we flawonoidy a także pektyny, które przyspieszają metabolizm. Dzięki temu nie tylko szybciej spalasz tkankę tłuszczową, ale także oczyszczasz swoje ciało! Naukowcy z Włoch w czasie swoich badań potwierdzili niezwykłe właściwości morwy białej, przyspieszające spalanie. Szczególnie kobiety ucieszy informacja, że przyspiesza redukcje tłuszczu z ud i talii.

Wśród innych produktów przyspieszających przemianę materii znajduje się także wiele przypraw. Możesz zamienić sól, której nadmiar zatrzymuje wodę w organizmie i nie pozwala zobaczyć efektów naszych starań, na przyprawy przyspieszające spalanie. Dzięki temu szybciej osiągniesz upragnioną sylwetkę.

Sprawdź ile kalorii dziennie spalasz

Oblicz

Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Odchudzasz się? Nie zapomnij o białej morwie! - 3.8/5. Oddano 13 głosy.
Autor artykułu: