Jesteś na:

Nasiona Chia – najlepszy dodatek do koktajli

16 18 20

Już niedługo stragany zaczną wypełniać się warzywami i owocami. Nasze koktajle zyskają nowe i świeże składniki. Warto także dodać do nich nasiona Chia!

Nasiona Chia w koktajlach

Koktajle to idealna przekąska i sposób na dostarczenie organizmowi odpowiednich porcji owoców i warzyw. Wiosną i latem mamy ogromny wybór składników, dlatego nie zastanawiajmy się długo i wprowadźmy koktajle do swojej diety.

Niezależnie od rodzaju zazwyczaj koktajle to bogate źródło cennych witamin i minerałów. Warto jednak dodać do nich także nasiona Chia. Dzięki nim wraz z koktajlem dostarczamy także cennych kwasów tłuszczowych omega 3 i 6 w odpowiedniej proporcji! Same nasiona bogate są także w wiele witamin, składników mineralnych i błonnika.

Kwasy omega 3 i 6 są niezwykle ważne dla zachowania zdrowia. Chronią nasz układ krążenia, serce, a także zwiększają koncentrację. Ważna jest nie tylko ich ilość w diecie ale także proporcje. Produkty spożywcze nie zawsze posiadają odpowiednią proporcję, wyjątkiem są nasiona Chia. Polecamy Wam wypróbowania jakiegokolwiek koktajlu, może być np. nasz zielony koktajl i dodanie do niego nasion Chia. Nie zmienią jego smaku, a jeszcze bardziej wzbogaca jego zdrowotne właściwości!

Kup dietę już teraz !
Już za 20zł ! Tabela zamienników GRATIS !
Zobacz również:
Oceń
Nasiona Chia – najlepszy dodatek do koktajli - 6.3/10. Oddano 11 głosy.
ponad miesiąc temu

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone

Chcesz być na bieżąco?