Jesteś na:
inne wydarzenie

Zajęcia pokazowe w Warszawie do Kursu Rozciągania Gimnastycznego Gym Stretch Pro

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
10 lipca 2016
12:00
Czas zakończenia:
14:00
Gdzie:
Lejdis Studio Open Space Warszawa
Racjonalizacji 5
Mokotów, mazowieckie, Polska
Organizatorzy:
Akademia Pole Sport
Zapisy
płatne na miejscu
cena: 19.00 zł

GYM STRETCH PRO®

LEVEL 0 – Introduction for great excelence in mobility

Gimnastyczny kurs rozciągania dla kobiet. Pierwszy w Polsce kompletny program stretchingowy kierunkowany na pozycje gimnastyczne. Każda z 100 min sesji podzielona jest na trzy bloki po 30 min na których zajmujemy się rozciąganiem pod wybraną pozycję gimnastyczną jak np. igła szpagatowa, mostek czy stanie na rękach. Program adresowany jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania w zakresie mobilności. Rozciąganie podzielone jest na stopnie zaawansowania tak abyś małymi krokami rozwijała każdego tygodnia nowe umiejętności. Zajęcia odbywają się w studiu raz w tygodniu w każdą niedzielę od 12 do 14. Jeżeli oczekujesz szybszych postępów i chcesz maksymalnie wykorzystać czas na zajęciach to warto byś w tygodniu wykorzystała umiejętności zdobyte w trakcie zajęć i popracowała również samodzielnie.

Jak wyglądają zajęcia?

Rozpoczynamy dynamiczną, jednak nie przeciążającą 5 minutową rozgrzewką całego ciała. Następnie przechodzimy do sesji 1/3 gdzie pracujemy nad specyficzną strefą ciała, która jest bazowa dla wykonania konkretnej figury akrobatycznej. Taka pojedyncza sesja trwa 30 minut. Po zakończeniu, przechodzimy do sesji 2/3 gdzie pracujemy już nad innymi mięśniami/ścięgnami. I kolejno kończymy sesją 3/3 – ukierunkowaną na pracę nad kolejną partią ciała. Po 90 minutach wytrwałej pracy przez 5 minut schładzamy organizm częścią relaksacyjną. Twoje tętno się uspokaja, a Ty wychodzisz pełna z zajęć pełna energii i czujesz jak wnętrze Twojego ciała oddycha.

PRZYKŁAD CAŁEGO TRENINGU: Kurs składa się z 8 spotkań po 100min. ZAJĘCIA : 5 MIN rozgrzewka 30 min – TS – SZPAGAT DAMSKI 30 MIN – TS – IGLA SZPAGATOWA 30 MIN – TW/PO – HAND STANDS 5 MIN – MENTAL COOL DOWN

Czy po kursie wykonam wszystkie pozycje?

Ten kurs adresowany jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania. Zajęcia są wprowadzeniem do tematyki bardziej zaawansowanego rozciągania, co będziemy kontynuować na wyższych poziomach. Figury nad którymi pracujemy są ogólnie zaawansowane. Na kursie pokazujemy jak poprawnie i bezpiecznie pracować nad własnym ciałem. Jednak, aby efektywnie korzystać z czasu na zajęciach,musisz w domu, samodzielnie lub z koleżanką z kursu odrobić pracę domową i porozciągać się również we własnym zakresie.

Jak wykorzystać maksymalnie kurs?

Poza tym, że warto abyście pracowały również w domu, dla większej motywacji stworzymy grupę na Facebooku, do której będzie należała instruktorka. Zapraszamy do dyskusji, przesyłania zdjęć z Waszymi postępami itp. Piszcie również z czym macie problem. W soboty zrobimy również dla Was w studio Open GYM gdzie możecie się umawiać i poćwiczyć same przed sesją.

Nad jakimi figurami pracujemy ?

Mamy dwa główne bloki: Techniki szpagatowe (TS) oraz techniki wygięć (TW). A dodatkowo prowadzone jest rozciąganie dedykowane staniu na rękach i otwieraniu klatki piersiowej (shoulder/thoaric flexion & extention).

Skupiamy się głownie na :

1. TECHNIKI SZPAGATOWE • Szpagat damski -Sznurek • Szpagat turecki – męski • Igła szpagatowa • Arabeska

2. TECHNIKI WYGIĘĆ/POZYCJE ODWRÓCONE • MOSTEK ZE STANIA • KULECZKA • HAND STAND • SHOULDER/THOARIC FLEXION & EXTENSION • FOKA

Koszt zajęć pokazowych 19 zł

Koszt kursu 499

Wakacyjna promocja 249zł ( uwaga dla uczestników zajęć pokazowych zniżka 50zł)

Ilość miejsc ograniczona!!!

INFO: [email protected] tel. 694 217 605

Uwaga: Program kursu został opracowany przez Pole Sport Akademia. Zarówno nazwa kursu jak i jego zawartość jest chroniona prawem. Wszelkie próby kopiowania będą zgłaszane odpowiednim organom. Jeżeli chcesz mieć taki kurs u siebie w studio zgłoś się do nas a przedstawimy Ci warunki licencyjne. Jeżeli nie będą Ci odpowiadały - zachęcamy do szukania inspiracji we wdrażaniu własnych programów kursowych. *Pole Sport Akademia.

Dodano: 22 czerwca 2016
Data aktualizacji: 22 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.