Jesteś na:
inne wydarzenie

Wegetariada - VI edycja

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
08 - 09 lipca 2016
12:00
Gdzie:
Park Miejski
Jawor, dolnośląskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1668272466791262/
Organizatorzy:
Zamek Nadaje, Wegetariada Tel.: 793 302 038 E-mail: [email protected] www: https://www.facebook.com/Wegetariada-1605151736374341/
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Oj cieszymy się, że kolejny raz możemy zaprosić Was na Wegetriadę - to już VI edycja festiwalu :)!!! Pamiętajcie, że to wydarzenie tworzone oddolnie - także czekamy na Wasze pomysły i pomoc - mamy nadzieję, że z roku na rok będzie przybywało osób, które twórczo włączą się w Wegetariadę 

 

Nadajcie wieść dalej, zapraszajcie znajomych na wydarzenie, rezerwujcie sobie czas, tym razem dwa dni! Widzmy i słyszmy się w Parku Miejskim w Jaworze! Informacje o programie wydarzenia będą podawne na bierząco na stronach facebookowych: Wegetariada, Zamek Nadaje. 

 

Kto zagra?

Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa

 

Festiwal Jaworska Wegetariada powstał w wyniku inicjatywy Towarzystwo Aktywności Kulturalnej TAK Jawor. i Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2010 roku. Otwarta formuła sprawia, że w tworzenie festiwalu z roku na rok angażuje się coraz więcej osób, organizacji i instytucji - jest to jedna z idei festiwalu, aktywizacja społeczna i kulturalna. Kolejnym celem wydarzania jest poszerzanie świadomości i wiedzy na temat zwierząt i roli, jaką odgrywają w życiu człowieka, promowanie zdrowego trybu życia i postawy proekologicznej. 

 

Wegetariada jest plenerową imprezą cykliczną, odbywającą się corocznie na początku lipca w piknikowej atmosferze w zielonej scenerii Parku Miejskiego w Jaworze. W ramach wydarzania odbywają się vege piknik, warsztaty, akademia ruchu, wydarzenia artystyczne i finałowe koncerty. Stałym punktem imprezy jest wegebazar, gdzie czeka na odwiedzających mnóstwo pysznego vege jedzenia, książek, kadzideł, rękodzieła i wiele innych ekologicznych skarbów!

 

Głównym partnerami Jaworskiej Wegetariady jest UM Jawor i Jaworski Ośrodek Kultury.

Redaktorzy:
Dodano: 15 marca 2016
Data aktualizacji: 15 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.