Jesteś na:
inne wydarzenie

TryTool 2016

Wróć do kalendarza

Miło nam zaprosić Was na 6. edycję Krakowskiego Mityngu Drytoolowego - Trytool 2016, organizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków. 6 lutego 2016 roku spotkamy się tradycyjnie na krakowskim Zakrzówku.

Informacje
Kiedy:
06 lutego 2016
09:00
Gdzie:
Skałki Twardowskiego
Zakrzówek
Kraków, małopolskie, Polska
Strona www:
http://kw.krakow.pl/trytool/trytool-2016/zapisy-na-trytool-2016.html https://www.facebook.com/events/1660964120810320/
Organizatorzy:
Klub Wysokogórski Kraków
Zapisy:
brak, bez rezerwacji
Linki do albumów w sieci:
TryTool 2015 Galeria Klubu Wysokogórskiego

Jak co roku, będziemy chcieli przekazać Wam możliwie jak najwięcej wiedzy związanej z zimowym wspinaniem i zimową działalnością w górach w ogóle. Instruktorzy PZA oraz GOPR poprowadzą szereg warsztatów – będziecie mieli okazję dowiedzieć się więcej o sprzęcie używanym zimą, poprawnie skompletować apteczkę na zimowe wyjście w góry, co zabrać do jedzienia oraz jakie ubrania i akcesoria spakować z sobą do plecaka w razie nieoczekiwanego noclegu gdzieś daleko i wysoko. Oprócz tego – dowiecie się trochę o wspinaniu lodowym oraz o tym jak powinien wyglądać trening drytoolowy.

 

Będzie też dużo zajęć praktycznych – ćwiczenia z detektorami lawinowymi, warsztaty z pierwszej pomocy – oraz oczywiście kilka stanowisk z wędkami, gdzie każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił we wspinaniu z dziabami. Dla tych bardziej obytych z zimową odmianą wspinaczki – rozegrane zostaną towarzyskie zawody drytoolowe (więcej szczegółów wkrótce).  Oprócz tego – będziecie mogli przyjrzeć się Trytoolowi z góry, podczas zjazdu tyrolką założoną przez Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich.

 

Podczas Trytoola także najmłodsi nie będą się nudzić. Hej, młody odkrywco! Czy słyszałeś kiedyś o poszukiwaczach skarbów i przygód? Jeśli chcesz się sprawdzić, dowiedzieć czegoś nowego, tropić, szukać i lubisz być w ruchu – koniecznie dołącz do nas. Oto nadarza się okazja byś wziął udział w niezwykłej przygodzie! Ubierzcie ciepłe czapki i rękawice ­ wybierzemy się bowiem na poszukiwania po terenie Uroczyska Skałki Twardowskiego. Niezabraknie ruchu i wesołej zabawy. Na grę terenową zapraszamy dzieci w wieku szkolnym, młodsi niech zabiorą ze sobą pełnoletniego opiekuna.

 

Osoby chętne do zapisania się na warsztaty i zawody prozimy o wypełnienie stosownego formularza. Całość niezbędnych informacji znajdziecie na naszej stronie. 

Dodano: 26 stycznia 2016
Data aktualizacji: 26 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.