Jesteś na:
trening

OM® Mental TOUR z Kamilą Górecką

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
25 czerwca 2016
14:00
Czas zakończenia:
17:30
Gdzie:
atmosfera fitness&wellness
Wyszyńskiego 7A
Łódź, łódzkie, Polska
Organizatorzy:
SZKOŁA OPEN MIND
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

25.06 OM® Mental Tour:

Yoga Mental Body - to nowoczesna forma treningu Body & Mind. To odpowiedź na wewnętrzne potrzeby człowieka. Ćwiczenia wykonywane są z pełną świadomością. Ruch jest dokładny. Podstawą tej lekcji jest fitness, lekcja wzmacniająca, w którą wplecione są elementy Yogi. Dzięki temu tradycyjna lekcja wzmacniająca jest niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, niecodzienna, jest po prostu atrakcyjna. W lekcji Yoga Mental Body wykorzystane będą wybrane asany (ćwiczenia) z Yogi, mające na celu wzmocnienie mięśni, zmniejszenie przykurczy mięśniowych. Duży nacisk położony jest na wytrzymanie w danej pozycji oraz świadomy oddech podczas całej lekcji. Oddech, zatrzymanie, siła to najważniejsze element tej lekcji

Pilates Mental Body - tak jak lekcja Yoga Mental Body ma swoje podstawy w tradycyjnej lekcji wzmacniającej. Wzbogacona jest o elementy techniki Pilates. Ma na celu wyrobienie prawidłowej postawy ciała poprzez wykorzystanie ćwiczeń Pilates. Ćwiczenia pozwalają na znakomite pogłebienie świadomości ciała oraz wzmocnienie mięśni głębokich. Świadomość, koncentracja, mięśnie środka to element chcrakteryzujące tą lekcje.

Balet Mental Body - lekcja kładąca duży nacisk na elegancje i lekkość wykonywanych ruchów. Celem lekcji jest wysmuklenie sylwetki poprzez “wyciąganie, wydłużanie” mięśni oraz akcentowanie zewnętrznych zakresów ruchu w ćwiczeniach dynamicznych. Ruch, płynność, otwarcie - to najważniejsze elementy tej lekcji.

 

Dodano: 17 czerwca 2016
Data aktualizacji: 17 czerwca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.