Jesteś na:
trening

Joga w Laboratorium Innowacji Społecznych

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
24 marca 2016
17:00
Czas zakończenia:
18:00
Gdzie:
Labolatorium Innowacji Społecznych, Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia
al. Zwycięstwa 96/98
Gdynia, pomorskie, Polska
Strona www:
http://evenea.pl/imprezy/sport-i-rekreacja/gdynia/joga-w-laboratorium-innowacji-spolecznych-zajecia-dla-osob-25-113291/?source=directory
Organizatorzy:
Laboratorium Innowacji Społecznych Tel.: + 58 698 22 91 E-mail: [email protected]
Zapisy
na stronie organizatora
cena: 0.00 zł
termin: 24.03.2016

Zapraszamy osoby w wieku 25+ na zajęcia z jogi, które odbywać się będą w Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IV, PPNT Gdynia), w każdy czwartek w godzinach 17.00 - 18.00. 

 

Obowiązują zapisy na każde spotkanie. Zapisy rozpoczynać się będą w każdy piątek poprzedzający zajęcia o godzinie 9.00. Liczba dostępnych mat i miejsc jest ograniczona. 

 

Zapraszamy w wygodnych ubraniach oraz z własną matą do ćwiczeń. Osoby, które nie posiadają własnych mat - mogą dokonać rezerwacji miejsca z matą.

 

Praktyka jogi, poprzez świadomą pracę z ciałem i oddechem, łączy ciało, umysł i ducha, co pozytywnie wpływa na dobrostan. Te zajęcia dedykowane są dla każdego ze względu na specyficzny, zindywidualizowany charakter Vinyasa Yogi, dostosowany do poziomu grupy. Ćwiczenia opierają się na pozycjach jogi, ułożonych w taki sposób, aby zachować dynamikę pracy ciała, a co z tym idzie, również wzmocnienie i rozciągnięcie.

 

Prowadzenie: Klaudia Szott

Klaudia Szott ukończyła 200 - godzinny kurs instruktorski organizowany przez klub Moya Yoga w Gdyni. Miłością do jogi zapałała już od pierwszych zajęć, które pokazały jej zupełnie inne podejście do ciała i fizyczności w ogóle, a jako studentka psychologii ceni sobie niezwykłą, niosącą ulgę świadomość, płynącą z jej praktyki. Prywatnie, oprócz aktywności związanej z dzieleniem się tą pasją, interesuje się roślinnym jedzeniem (z tym, jako naukowiec, wiąże przyszłość akademicką), uwielbia podróże solo i prowadzi videobloga. 

Redaktorzy:
Dodano: 14 marca 2016
Data aktualizacji: 14 marca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.