Jesteś na:
trening

Dlaczego bolą Cię plecy?

Wróć do kalendarza

Warsztat trenera personalnego + zdrowa przekąska

Informacje
Kiedy:
25 stycznia 2016
19:00
Gdzie:
Candy and Friends
Kościuszki 73
Poznań, wielkopolskie, Polska
Strona www:
https://www.facebook.com/events/1710163475869536/
Organizatorzy:
Candy&Friends Anna Mrozik
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Być może w związku z Twoją siedzącą pracą bolą Cię plecy. Być może regularnie poruszasz się w ten sam sposób, wykonując fizyczne czynności i odczuwasz z tego tytułu bóle i spięcia mięśniowe. Być może chcesz uniknąć kłopotów ze swoim kręgosłupem w przyszłości, ale nie wiesz jak się do tego zabrać. Być może znasz kogoś, kto ciągle uskarża się na dyskomfort w konkretnym miejscu na swoim ciele. Koniecznie daj mu/jej znać o tym wydarzeniu.

Odpowiednia, fachowa i wysokiej jakości wiedza umożliwi Ci podjęcie kroków, dzięki którym całkowicie zniwelujesz nieprzyjemne doznania, staniesz się silniejszy, a z czasem również bardziej atrakcyjny.

Serdecznie zapraszam Cię na godzinny wykład na temat tego dlaczego boli Cię kręgosłup/kark/lędźwie, skąd to się bierze i przede wszystkim co możesz z tym zrobić bez względu na swój wiek oraz poziom zaawansowania sportowego.

UWAGA: Uczestnictwo w warsztacie kosztuje 19 zł, z czego aż 15 zł będziesz miał do wykorzystania na dowolne produkty z zakresu zdrowej żywności w sklepie Candy&Friends, w którym odbędzie się spotkanie! LINK DO REZERWACJI: http://candyandfriends.evenea.pl/

W mojej codziennej pracy jako trener personalny skutecznie wyprowadzam moich podopiecznych (głównie zapracowanych przedsiębiorców) z bólu kręgosłupa, asymetrii, nadwagi oraz złych wzorców ruchowych. Praca ze mną sprawia, że nabierają pewności siebie oraz rosnącej siły swojego ciała.

Jestem certyfikowanym trenerem. Posiadam certyfikaty z różnych „etapów” treningu funkcjonalnego. Począwszy od diagnostyki funkcjonalnej (FMS level 1) po najbardziej ekstremalną formę tego treningu, czyli CrossFit (CrossFit Level 1 Trainer). Mam też doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku (PFS Senior Fitness Instructor) oraz po kontuzjach i z chorobami przewlekłymi (Wholesome Personal Trainer)

Ze względu na zaledwie kilkanaście dostępnych miejsc, zapraszam tylko osoby zdecydowane i zachęcam do szybkiej rezerwacji swojego miejsca pod adresem: http://candyandfriends.evenea.pl/

Dodano: 15 stycznia 2016
Data aktualizacji: 15 stycznia 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.

Wydarzenia - Poznań