Jesteś na:
trening

Czwartek Biegowy z Aktywną Warszawą i I-Sport

Wróć do kalendarza
Informacje
Kiedy:
07 lipca 2016
19:00
Gdzie:
AKTYWNA WARSZAWA
u. Rozbrat 26
Srodmiescie, mazowieckie, Polska
Organizatorzy:
AKTYWNA WARSZAWA
Zapisy:
brak, bez rezerwacji

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne, otwarte TRENINGI BIEGOWE prowadzone przez PRAWDZIWYCH PROFESJONALISTÓW - trenerów I - SPORT oraz decydentów AKTYWNA WARSZAWA.

Jak w każdy CZWARTEK o godzinie 19:00 spotykamy się w OŚRODKU AKTYWNA WARSZAWA – ul. Rozbrat 26.

Treningi odbywają w zielonym sercu Warszawy. Korzystamy z możliwości jakie daje nam na centrum treningowego na Agrykoli oraz uroków okolicznych parków ( Marszałka E. Śmigłego-Rydza, Parku Ujazdowskiego, Łazienek Królewskich).

Profesjonalny trening biegowy dla amatorów. Dzięki naszym treningom poprawisz formę i wyniki. Amatorów przekuwamy w profesjonalistów.

UWAGA:

Dla uczestników treningu Ośrodek Aktywna Warszawa- Rozbrat udostępnia szatnię, prysznice i toalety. Przed wejściem do strefy czystej Ośrodka Rozbrat AKTYWNA WARSZAWA obowiązuje zmiana obuwia na czyste klapki. Proszę o zabieranie worków ( siatek ) na obuwie.

Czas na trening, dzięki któremu poprawisz swoje WYNIKI i na dobre ZAKOCHASZ SIĘ W BIEGANIU :)

Jako oragnizatorzy Czwartków Biegowych i Warszawskiej Triady Biegowej postanowiliśmy zaangażować się w kampanię społeczną „Polska Goni Europę”. Celem kampanii jest zmotywowanie Polaków do regularnej aktywności fizycznej.

Aby uczestniczyć w #PolskaGoniEuropę wystarczy założyć darmowe konto i pobrać aplikację treningową i-Sport, która rejestrować będzie wszystkie aktywności i przebyte kilometry.

Link do Google Play: http://bit.ly/1X0giYH

Kampania społeczna \"Polska Goni Europę\" to ogólnopolskie wyzwanie sportowe! Przez 5 miesięcy zdobywamy wspólnie kraje Unii Europejskiej, biegiem lub rowerem, indywidualnie lub zespołowo.

Każdy przebyty kilometr zbliża do wybranego kraju Unii Europejskiej a każdy zdobyty kraj trafia na wspólne konto gwiazdek i flag UE. Gwiazdka oznacza zdobycie wszystkich krajów UE, a flaga UE to 12 gwiazdek i synonim wspólnego „zdobycia Europy”!

Uczestnicy świadomie podejmują decyzje czy chcą walczyć o nagrody dla najszybszych w wybranych krajach czy może chcą mieć na swoim koncie jak najwięcej zdobytych krajów.

Więcej szczegółów dotyczących kampani zanajdziecie na stronie internetowej http://www.polskagonieurope.pl

www.i-sport.pl

www.aktywnawarszawa.waw.pl

Redaktorzy:
Dodano: 5 lipca 2016
Data aktualizacji: 5 lipca 2016
Zgłoś zmiany, edytuj wydarzenie:

Ocena

Aby móc wystawić ocenę

Wydarzenie nie zostało jeszcze ocenione.